18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Według komentarzy pod filmikiem jest to podobno dwóch kumpli rozwiązujących problem co to po walce dalej się przyjaźnili.

Akcja w sumie od początku, po 2:20 znowu stójka i kilka fajnych serii.

Zgłoś
Avatar
AngryCow 2015-03-06, 21:18
Odbierze ktos w koncu?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2015-03-07, 0:56
Ryje z żelbetonu
Zgłoś
Avatar
NeverWalkAlone 2015-03-07, 1:06
Dobre. Oby więcej takich solówek na sadolu
Zgłoś
Avatar
prawda 2015-03-07, 13:05 2
teraz jestem juz pewny ze jaranie sie mma to pedalstwo, kiedys ludzie obijali sobie mordy tak ze w koncu jeden padl i wygrany byl tylko jeden, ten lepszy, a teraz? najpierw mizianie sie jajami w parterze i wycieranie kolan, potem przerwa bo sie zasapali, potem znowu pare ciosow w powietrze bo kazdy boi sie dostac w morde, potem znowu dopadlo ich zmeczenie i laza w kolko i cos tam pierdola, jest jeszcze nadzor sedziego z ulicy ktory patrzy aby tylko nikomu nic sie nie stalo a na koniec sie rozeszli, no kurwa powaznie? mma zjada moje poranne gowno i sie nim delektuje

ktos tam jeszcze napisal "Piwko za solo tyle, że jak już się rozwiązuje jakieś konflikty to dbajcie też o swoje i przeciwnika zdrowie" ze kurwa co? na wojnie tez bedziesz strzelal w krzaki zamiast we wroga bo mozesz go zranic? co sie stalo z prawdziwymi facetami z klasa i jajami, gdzie geny po naszej niczego sie nie bojacej i rozpierdalajacej wszystkich dookola husarii? teraz same pizdy z wydmuszkami
Zgłoś