18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
rs_t 2013-04-14, 21:36
I to jest piękne. Cieszenie się życiem a nie ciągłe narzekania. Piwko!
Zgłoś
Avatar
oogle 2013-04-14, 22:23
Najbardziej wyluzowany kraj na swiecie, wliczajac policjantki, zapewniam a na ulicach... zobaczcie sami: mojesydney.blogspot.com/2012/06/sydney-mardi-gras.html
Zgłoś
Avatar
Eresol 2013-04-14, 22:32
Tradyt napisał/a:

Można ? Można u nas powiedzieliby ludziska, że nienormalni albo naćpani a oni po prostu cieszą się życiem .Chociaż w naszym kraju cieszyć się życiem chyba nie da rady



Da sie tylko trzeba zarobić wystarczająco dużo na alkohol
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-04-14, 22:51 1
Po alkoholu to każdy debil tak się będzie zachowywał. Właśnie chodzi oto aby być tak zakręconym pozytywnie na trzeźwo
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-04-14, 22:53
Zna ktoś nazwę nuty ? z góry danke ...
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-14, 23:13
Tradyt napisał/a:

Można ? Można u nas powiedzieliby ludziska, że nienormalni albo naćpani a oni po prostu cieszą się życiem .Chociaż w naszym kraju cieszyć się życiem chyba nie da rady



No właśnie, wystarczy choćby włączyć sadistica.
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-04-14, 23:15
wernetto napisał/a:



Pierdolenie. Narzekanie mode on. Jak to w każdym temacie.

Nieraz udało mi się zobaczyć, na publicznych imprezach starszych ludzi, którzy bawili się w podobny sposób.

Ale najlepiej narzekać na własny kraj przy każdej możliwej okazji, no nie? Widać taka słowiańska natura.


Nie na kraj tylko na ustrój który zmusza ludzi do takiego a nie innego zachowania.Też widziałem u nas ludzi którzy tak się zachowują ale zawsze byli najebani,a policja tylko czekała aby ich zawinąć o wspólnych tańcach nie było mowy.Nie wiem czy wychylałeś nosek poza Polskę bo ja tak i powiem Ci, że inny świat.Ludzie nastawieni pozytywnie wzajemne uśmiechy zero zazdrości no ale w Polsce trzeba się dojebać do wszystkiego czego Twój post jest super przykładem
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-04-14, 23:35
Tradyt napisał/a:


Nie na kraj tylko na ustrój który zmusza ludzi do takiego a nie innego zachowania.Też widziałem u nas ludzi którzy tak się zachowują ale zawsze byli najebani,a policja tylko czekała aby ich zawinąć o wspólnych tańcach nie było mowy.Nie wiem czy wychylałeś nosek poza Polskę bo ja tak i powiem Ci, że inny świat.Ludzie nastawieni pozytywnie wzajemne uśmiechy zero zazdrości no ale w Polsce trzeba się dojebać do wszystkiego czego Twój post jest super przykładem



Hipokryta. Twój post jest właśnie tego przykładem. Nie mój. Wiesz bycie turystą i oglądanie wesołości na pokaz w innych krajach się nie liczy. Jakbyś zamieszkał i zobaczył faktycznie codzienność, to byś takich głupot nie pisał. Austria pod względem narzekania to twoja typowa Polska.

Przykro mi, że trafiłeś w Polsce na takich ludzi. Ja jakoś znam większość, sympatycznych, uśmiechniętych i nienarzekających Polaków. Przede wszystkim potrafiących sobie radzić i cieszyć się życiem. I nie muszą pić, by się dobrze bawić.
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-04-14, 23:37
potrafią się bawić i mają szacunek i dystans do siebie, nie mają a przynajmniej nie okazują publicznie granic i dystansów do grup społecznych czy też kulturowych
Zgłoś
Avatar
burn1878 2013-04-14, 23:53
Tyś kurwa techno słyszał.
Zgłoś
Avatar
ilovepain 2013-04-15, 0:42
oogle napisał/a:

Najbardziej wyluzowany kraj na swiecie, wliczajac policjantki, zapewniam a na ulicach... zobaczcie sami: mojesydney.blogspot.com/2012/06/sydney-mardi-gras.html



Jak bym tam mieszkał, to raz do roku niech sobie kurwa przejdą te homosie przez ulice i spokój. Tylko żeby się nie wpierdalali w politykę z tym swoim jebanym lewactwem, i nie lizali sobie dup na głównym rynku...
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-04-15, 1:57
PikU* napisał/a:



Po pierwsze nie psowi tylko psu, a po drugie to szkoda mi ciebie, wyzywasz policję bo cię ochroniarz w sklepie okrzyczał czy cię spisali ze fajerwerki? Pierdolony gimbus co by pierw do mamusi poleciał jak by mu coś zrobili a potem na policję z płaczem. Ale czego tu się spodziewać, 1/3 sadistica to dzieci w wieku 12-15lat które próbują zaimponować jakimś postem "chuj w dupę psowi". Ja pierdole


Brak mi słów na ciebie idioto
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2013-04-15, 6:14
Tradyt napisał/a:

Można ? Można u nas powiedzieliby ludziska, że nienormalni albo naćpani a oni po prostu cieszą się życiem .Chociaż w naszym kraju cieszyć się życiem chyba nie da rady

Można się cieszyć ale tylko wtedy kiedy się z niego wyjeżdża
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-04-15, 7:36
wernetto napisał/a:



Hipokryta. Twój post jest właśnie tego przykładem. Nie mój. Wiesz bycie turystą i oglądanie wesołości na pokaz w innych krajach się nie liczy. Jakbyś zamieszkał i zobaczył faktycznie codzienność, to byś takich głupot nie pisał. Austria pod względem narzekania to twoja typowa Polska.

Przykro mi, że trafiłeś w Polsce na takich ludzi. Ja jakoś znam większość, sympatycznych, uśmiechniętych i nienarzekających Polaków. Przede wszystkim potrafiących sobie radzić i cieszyć się życiem. I nie muszą pić, by się dobrze bawić.


To się cieszę, że znasz takich Polaków. To baw się z nimi raduj się tańcz i rób co chcesz.Ja znam innych o czym napisałem , a Ty dojebałeś się,że narzekam.Narzekam bo mam prawo i mam na co jak widzę w jakich warunkach ludzie w Polsce żyją pracują itp.Nie powiesz chyba ,że w Polsce jest super wszyscy radości, szczęśliwi itp.
Zgłoś
Avatar
Bladess 2013-04-15, 12:24
u nas by go zaraz wyjebali na ziemie, prądem i skuli w kajdany, zagrożenie życia policjanta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie