18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Technologia
mres666 • 2013-06-07, 21:34
Pomyśleć, że następne pokolenie będzie się z tego śmiać

o ile brudasy nie przejmą świata, bo wtedy będzie cofanie rozwoju technologii
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-08, 19:20
To Sandisk'y mają już64 GB? no no :p
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-06-08, 19:20
W telefonie mam 32GB bo przecież większego nie obsłuży
Zgłoś
Avatar
Syjan 2013-06-08, 19:29 1
mres666 napisał/a:

Pomyśleć, że następne pokolenie będzie się z tego śmiać



Z tego czerwonego palca tak?
Zgłoś
Avatar
Nestoreish 2013-06-08, 19:34
O ile wiem, to nie ma czegoś takiego jak cofanie rozwoju technologii.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-06-08, 19:37 1
Babanarowerze napisał/a:

gdzie Ty ten palec wkładałeś, że taki czerwony?



To nie jest jego. Widziałem to zdjęcie rano na 9gag albo kwejku nie pamiętam dokładnie.
Zgłoś
Avatar
LokalnyDiler 2013-06-08, 19:39
Ale masz wielkie paluchy!
Zgłoś
Avatar
vede 2013-06-08, 19:50
Kurde pamiętam moje początki z komputerami.
Pierwszy komp, 486dx z dyskiem 80 MB. Tak gimbusy - MB , nie GB.
Później super prezent od ojca - twardziel 340MB! Ten szpan w podstawówce
Dalej nowy komp z Pentium III 450 i ta nieograniczona jak się wydawało pojemność płytki CD - początki nagrywarek CD.

ech...

Ten ból dupy gdy się ściągało kolejne utwory Kazika po modemie 56kbps z realną prędkością ok. 12kbps siedząc i modląc się żeby za dużo impulsów na to nie zeszło bo będzie wpierdol gdy rachunek z tepsy przyjdzie.

ech...

W DOOMie znało się wszystkie zakamarki w korytarzach, wszystkie ciosy w Street Fighterze i Mortalu.

ech...
Zgłoś
Avatar
Babanarowerze 2013-06-08, 19:54 1
DuckDodgers napisał/a:



To nie jest jego. Widziałem to zdjęcie rano na 9gag albo kwejku nie pamiętam dokładnie.



Zgłoś
Avatar
t................x 2013-06-08, 19:55
Ja pamiętam jak mi padł Cd w PC i Heros 2 na dyskietkach z jednego bloku do drugiego chyba z kilkadziesiąt razy lecieliśmy. Ale było warto
Zgłoś
Avatar
Tong 2013-06-08, 20:01 2
Zgłoś
Avatar
F.L. 2013-06-08, 20:02 1
mres666 napisał/a:


o ile brudasy nie przejmą świata, bo wtedy będzie cofanie rozwoju technologii



Całego nie przejmą Chiny, Indie, Japonia zostaną jakie są....tylko Europa i Afryka będą ciapate a nasze dzieci jak nie my będą zmuszone uciekać do Australii czy Stanów Zjednoczonych (dlatego już teraz uczcie się hiszpańskiego ).
Zgłoś
Avatar
Nano84 2013-06-08, 20:12
swego czasu po zsumowaniu wszystkich dysków komputerowych z osiedla.... nie, i tak by zabrakło na te 64GB, szacunek
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-06-08, 20:22
chudy179 napisał/a:


W bydgoszczy same ćwoki mieszkają. Toruń roolez tyfusy zafajdane!



A zafundować ci wycieczkę do jednego z ciapackich obozów w europie z krzyżem na szyi? W ciągu 5 sekund będziesz miał go zerwanego razem z łbem.
Zgłoś
Avatar
kasterian50 2013-06-09, 0:15
chuj was obchodzi jego czerowony palec... ja jebie, ale się przypierdalacie do wszystkiego ostatnio, rzygać sie chce.
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-06-09, 1:05 2
@vede
Parametrów pierwszego PC nie pamiętam ale miał bursztynowy monitor i stację 5,25'' ale DD (dyskietki po 360KB). Pamiętam jak zawzięcie robiłem na nim plan lekcji w ASCII
Dopiero drugi się do gier nadawał, to już wypasione 386 dx było pierwszy dysk w tym nie wystarczał na windę 3.11 a ile jarania się jak kumpel z grą na 4 (!) dyskietkach przyszedł - nie pamiętam tytułu, ale szło się cały czas w prawo i ubijało jakieś dinozaury... Zresztą gier to więcej pamiętam z Amigi czy c-64, a nawet spectruma niż z pierwszych PC. Tutaj pierwsze co kojarzę to electrobody było (i to polska gra!)
W pamięci mi został też jeden z pierwszych Test Drive'ów, bo grałem na cz-b monitorze i dziwiłem się, czemu pół ekranu mam czarne jakoś dziwnie.. Sporo później okazało się, że po lewej jest góra, a to po prawej to przepaść i niby tylko tło było...

A co do internetu, pierwszym co ściągałem już w domu (bo BBS było dużo wcześniej, jescze na Timexie był teledysk Jim Careya - pamiętam, że blisko cała noc na to poszła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie