18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Tede na misji w USA
lasyk • 2012-11-01, 9:41
Jednym znany i lubiany bądź nie (przeze mnie nie lubiany ani trochę) a przez innych nie znany kompletnie. Mowa o Tede i jego projekcie "50 Stanów Świadomości" Czemu to wrzucam? A no temu, bowiem będzie można zobaczyć i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Juł Es end Ej.



Po więcej info odsyłam na:
http://media2.pl/reklama-pr/97545-TeDe-na-misji-w-USA-z-Red-Bull-Mobile-wideo.html
Zgłoś
Avatar
CookieMonster 2012-11-27, 15:22
Wszystko spoko i fajnie, ale tede i tak po S.P.O.R.T jest wieprzem
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-27, 15:28
"Teraz są góry, a za mną jest rzeźba..." No wywody ma mądre w chuj, głębokie jak ja pierdolę. Takie ciekawostki to w szkole na lekcjach geografii można było usłyszeć. Realizacja i zdjęcia zwyczajnie do dupy, amatorskie, chujowym sprzętem, prymitywnie obrobione.

Jak dla Ciebie to wszystko to rewelacje to weź jakąś książkę od geografii, z zakresu podstawowego, odwiedź jakiś lepszy fanpage US'owy, to po prostu się nie odkleisz .
Zgłoś
Avatar
damian2210 2012-11-27, 15:50
Nie amatorskim sprzętem tylko lustrem Canon 5D ze stałym obiektywem,podobną konfiguracją jest kręcony Dr.House-jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o filmowaniu i sprzęcie to możemy podyskutować.Co do obróbki to jest raczej ekspresowa,żeby materiał pojawił się w sieci na czas.Myślę że napisałeś ten komentarz po jednym odcinku,więc twoja wiedza na ten temat jest niewielka.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-27, 17:07
No dobra. Sprzęt ok. A co z resztą? No racja - po jednym - jakoś nie miałem ochoty na więcej bo to zwykły kicz.
Zgłoś
Avatar
damian2210 2012-11-27, 19:01
Kicz,nie kicz-pojęcie względne.Każdy stan jest osobno pokazany,w większości odcinków są pokazane ciekawe miejsca takie jak:Muzeum historii motoryzacji amerykańskiej,pokazują samochody marek których już nie ma.Dodatkowo odcinek na temat Chicago,największej polskiej kolonii w US i A ,czy też o gwałtownej imigracji klasy robotniczej z Detroit tym podobne rzeczy,jeśli Cię to nie interesuje to nie oglądaj a jeśli chcesz dalej dyskutować to obejrzyj resztę odcinków.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-27, 22:06
@up. Przejrzałem trochę. Nic odkrywczego w sumie. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego o tym kraju to sięgnij do czegoś bardziej konkretnego i rzeczowego jak np. produkcje Discovery. Powtarzam - kicz i badziew z lansującym się pędzlem, reklamującym ciuchy, na czele.
Zgłoś