18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
srebrny_pukacz 2021-08-12, 13:29
Info o telemarku?
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2021-08-12, 13:54 1
porczmanki napisał/a:

Raczej wjebanie się przed wyprzedzającego, a pizdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpierdala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest chujka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego pizdocyklisty mniej


smieszne wypocinki .... a mamusia co na to ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-12, 14:10 7
Hexagon napisał/a:

smieszne wypocinki .... a mamusia co na to ?



Wystarczyło podziękować za wyprowadzenie z błędu, lub chociaż przemyśleć sobie w spokoju jakim jesteś chujowym kierowcą, a nie wyskakiwać z tekstami o "mamusi" jak obrażony gówniarz
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-08-12, 14:51
CbK napisał/a:

do pizdocyklisty bym sie nie przypierdalal bo nie znasz sprawy moze akurat auto w naprawie a moze biedak nie moze zarobic albo do roboty ma 5 km.



Tak nie ma sensu się przypierdalać. Myślę, że jego życiowe problemy zostały w ułamku sekundy rozwiązane. Chociaż nie! przyjebie się, że jako postać drugoplanowa filmu nie powinien lepiej grać niż pierwszoplanowi takie moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2021-08-12, 15:28
Jakbym był Magikiem dałbym 11 za ten lot. Ja pierdole ale soczyste... Miałem nie dawać piw Halmanowi ale to było bezbłędne
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-08-12, 15:43 3
porczmanki napisał/a:

Raczej wjebanie się przed wyprzedzającego, a pizdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpierdala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest chujka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego pizdocyklisty mniej



Co ty pierdolisz człowieku, takie barany właśnie jeżdżą u nas na drodze... Po pierwsze gostek zaczął wyprzedzać zaraz po tym jak minęło go auto z naprzeciwka, nawet kierunek słychać jak włączył. Po drugie cymbal z passerati który próbował go wyprzedzić powinien był zwolnić bo to kurwa tor wyścigowy nie jeat i trzeba sie spodziewać różnych sytuacji. Trzecia sprawa, kto kurwa chociaz minimalnie myślący wyprzedza na trzeciego, gdzieś kurwa jakims poboczem.... Ostatnia sprawa to obydwoje to ruskie pustaki które W OGÓLE zaczeli wyprzedzać jak cos jechało z naprzeciwka, nie ważne ze to jakas pizdrynka czy inny rower. Niestety debil takich u nas tez nie brakuje a jakieś pseudo tłumaczenie tych dwóch pacanów z filmu tylko pokazuje taki wlasbie poziom rozumowania
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-12, 16:48 8

Pusta droga to też wyzwanie...
Zgłoś
Avatar
Grze 2021-08-12, 17:23
Raz sie nie da bo taka chujowa jakosc
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-08-12, 17:32 1
SlimShady napisał/a:

Wyprzedzanie wyprzedzającego, motor jeżdżący po chodniku... To musi być Kacapownia



Po jakim kurwa chodniku? Ślepy jesteś? To jest pobocze a nie żaden chodnik. Na chuj przy chodniku linia ciągła zakazująca zatrzymywania? Mam nadzieję ze nie masz prawa jazdy a jeżeli to powinieneś je niezwłocznie oddać. Jechał sobie bogu ducha winny motorzysta na pierdziawce samą krawędzią jezdni przy poboczu żeby samochodom nie blokować jezdni a tu go jakiś debil skosił.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-12, 18:07
Małe sprostowanie; to chyba jednak jakiś rower, może elektryczny, czy spalinowy, chuj wie, ale raczej rower. Tak tylko napisałem, na wypadek gdyby ktoś nie miał się o co dojebać.
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2021-08-12, 18:25
Następny co kurva nie ma czym a bierze się za wyprzedzenie...
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2021-08-12, 18:27
Za takie coś tylko utylizacja
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2021-08-12, 18:59
porczmanki napisał/a:

Raczej wjebanie się przed wyprzedzającego, a pizdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpierdala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest chujka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego pizdocyklisty mniej[/quote
Dokładnie, ba te wyprzedzanie nagrywającego trwało milion lat świetlnych.

Zgłoś
Avatar
DrPromill 2021-08-12, 22:32 1
Hexagon napisał/a:

mam nadzieje że nie masz prawka ....



oczywiście, że kurwa nagrywający jest winny XD gościu, jak wyprzedasz, to masz spojrzeć w lusterko, czy już ktoś nie zaczął Ciebie wyprzedzać. Mam nadzieję, że Ty nie masz prawka :v
Zgłoś
Avatar
oska_69 2021-08-13, 12:38
Hexagon napisał/a:

mam nadzieje że nie masz prawka ....



Nie widać sytuacji z tyłu. Może nagrywający zajechał drogę temu co potrącił. Także może być winny pan od kamery. Może
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie