18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Tego potrzebował
Cyjanek • 2019-12-08, 20:33

ukryta treść



... bo taki teraz szczęśliwy


ukryta treść
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-12-08, 23:54 4
historia lubi się powtarzać

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-12-09, 0:52 1
Alek w k1 sobie radził, ale w ufc oklepuja go jak dzieciaka. Na początku tych bezmozgich pajacow z wwe obijal, ale co potem to już tragedia... Przyszli dobrzy, opanowani w stojce to na nic jego "obrona przed sprowadzeniem" i po wielkich marzeniach... Ale jakiś czas sporo kasę dostawał
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-12-09, 12:06
Aha kurwa, a gdzie górna szczęka? Na serio w sporcie walk [poziom zawodowy] Overeem jest takim zjebem, że nie założył kurwa szczęki, raz jak na sparingi udawałem, że mam szczękę [tego dnia zapomniałem] to mnie chciał trener wywalić z sekcji, a tu proszę, no kretyn.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-09, 12:53
markop4321 napisał/a:

Tych walk powinni zakazać jak można się łac na gole pieści i jeszcze pewnie bez ochraniaczy na zeby



Wręcz przeciwnie, powinni wprowadzić jeszcze odmiany z pałkami, dzidami i butelkami dla urozmaicenia. Skoro są zjeby, które chcą się napierdalać za parę groszy, ku ucieszy gawiedzi, to dajcie mi wygodny fotel, browara i popcorn.
Zgłoś
Avatar
Sol 2019-12-09, 13:01
maddog77 napisał/a:

Dać mu do picia skok z cytrynki



Albo Tequilę z cytrynką i solą
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-12-09, 17:40
ProVVe napisał/a:

Alek w k1 sobie radził, ale w ufc oklepuja go jak dzieciaka. Na początku tych bezmozgich pajacow z wwe obijal, ale co potem to już tragedia... Przyszli dobrzy, opanowani w stojce to na nic jego "obrona przed sprowadzeniem" i po wielkich marzeniach... Ale jakiś czas sporo kasę dostawał



W K1 przegrywał walki,dlatego mówił,że w Pride by z nim przegrali,a oni się z niego śmiali..Turniej wygrał w swoim apogeum,brania sterydów,ale przede wszystkim,bo nie było pierwszej piątki najlepszych zawodników akurat na tym turnieju.
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2019-12-09, 19:49
HAHAHA zeby sa. Teraz rolniki szukaja ....
zeby pokazcie hujki
Zgłoś
Avatar
konował 2019-12-10, 15:53
A teraz wyobraźcie sobie że coś takiego stało się w KSW. To był by płacz sądownie się i afera na całą polskie.
Zgłoś