18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Teksty fanboyów Apple
jackalski • 2012-09-07, 13:43


Dobra, sporo Apple zbiera hejtów od gołodupców, ale faktem jest, że fanboye Apple'a też mają zdrowo skrzywioną optykę.

Każdy, kto wdał się w internetową [pol. debilną] dyskusję nt. wyższości jabłuszka nad resztą świata, choć raz użył jednego z powyższych tekstów.

Angielski wymagany na poziomie gimbazy, przy założeniu że gimbus nie jest debilem (cholera, trudno będzie).
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-09-09, 15:59
Też posiadam iPhona i jestem zadowolona. Jako iż przyszedł czas na zmianę zaczęłam zastanawiać się co lepsze - kolejny produkt od Apple, czy coś nowego (z Androidem). Poczytałam i rzeczywiście - Apple robi ludzi w bambuko tymi wygórowanymi cenami, nie dając w zamian jakiś wielkich zmian. Trzeba przyznać, że iOS jest prosty, ale żeby płacić za niego aż tyle? Dodatkowo - iPhony mają stosunkowo niewielkie ekrany, co jak dla mnie jest wadą.

A dzięki powyższej wypowiedzi doznałam pewnej jasności. Pewnie wezmę coś z Androidem (najprawdopodobniej Samsunga Galaxy S II).
Zgłoś
Avatar
immo1205 2012-09-09, 23:35
lunio86 napisał/a:

Może zabrzmi to bardzo nieprzemyślanie ale uważam że każdy posiadacz produktu appla to skończony idiota i pizda w rurkach - popularny wśród bogatych lemingów podatnych na reklamy oraz bez swojego stylu i zdania.



sam nie zje drugiemu nie da. syndrom polaka ? fakt faktem nie kazdy moze sobie pozwolic wydac te pare tysi na kawalek plastiku, ale takie hejtowanie mnie smieszy. jeden kupuje lacoste, druga torebke z zary, trzeci woli ipada. ale i tak nie zrozumiesz...idz kup sobie swoj markowy dres i badz cool
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-09-10, 9:54
Blue screen?

Ostatni raz widziałem jakieś 3 lata temu, jak wysypał mi się dysk twardy w laptopie...
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-09-10, 12:27
chocolatepope napisał/a:


iPhony to takie smartfony dla bab. Niby "smart" a jednak w użytkowaniu nie bardziej skomplikowane niż np. pralki.



Stary, o to chodzi - i dlatego one są smart - nie chodzi o to by user był smart .

A tak serio, to jest fajna rzecz w makówkach - by coś zrobić 'łatwo' jest point-and-click. Jak chcę zajrzeć pod maskę, odpalam terminal.

Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-09-10, 16:21
Nabs napisał/a:


Oczywiście, umarłbyś.


Widzę,że jesteś w plecy w czytaniu ze zrozumieniem. Przetrzyj oczy idioto!!! Traktujesz moje słowa ze szczyptą ironii podając drugą alternatywną wersję, tak jakby ich było tylko 2. Życie jest bardziej skomplikowane i z reguły jest więcej możliwości, jednak ograniczenia robią swoje.
Specjalnie dla Ciebie wytłumaczę,że skoro nie mogę wyobrazić sobie normalnego użytkowania bez iPada, to bez iPada, moje życie nie byłoby tak produktywne jak teraz,nie zdobywałbym takiej wiedzy jaką czerpię z niektórych aplikacji przeznaczonych na to cudo. Weszło mi to już w nawyk, więc traktuję to jako normalność(a jeśli masz z tym słowem kłopoty, to codzienność). Tak więc, życie bez iPada w moim przypadku byłoby na pewno gorsze. Jeśli jesteś przeciwnikiem Apple, to mimo wszystko nie staraj się zabrać mu zasług.
Zgłoś