18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Avatar
zjebcik 2014-04-27, 1:08 3
jak mnie tacy ludzie wkurzają... przyklej sobie ryj "cebulaku" do chodnika
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-04-27, 1:15
hm
a to był TELEFON czy tylko atrapa telefonu? Bo przy atrapie 90% ludzi oleje i pójdzie w chuj albo zacznie kopać (zresztą widać) Tylko cyganie dale się zrobić w cygana... siebie nawzajem nawet cyganią
Zgłoś
Avatar
pigzel 2014-04-27, 1:21 1
Kurwa, niczym Excalibur
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-04-27, 1:31
Co tam robi Kliczko ?
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2014-04-27, 2:34
kurwa klapkę z tyłu wystarczy odczepić, a inteligencja wyrywa cały telefon, eh
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-04-27, 2:39 4
Kurwa czy teraz każdy bekowy numer się robi dla Lajków i innych łapek? Za małolata brat i kumple wpadli na pomysł, że jeden drugiemu wbije siekierę w schowaną pod kurtką deskę oblali go keczupem i biegaliśmy za nim z innymi siekierami w rękach po ulicy, jak weszliśmy do apteki to się tam posrali ze strachu - i nikt kurwa nie nagrywał (chociaż były już aparaty cyfrowe i telefony z kamerą 1.3mpx) kurwa robiliśmy to dla siebie, aby mieć bekę, a teraz ludzie robią to tak kurwa nijak, bez polotu. Jakbym wszystkie nasze numery nagrywał to chyba bym był teraz królem Jutuba.
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2014-04-27, 10:13
@ OHMP

Brawo! Jesteś taki zajebisty, mogę Cię dotknąć?
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-04-27, 11:50
Rozjebała mnie ta prawniczka na koniec, najlepiej że te cebulaczki nie znają prawa i chuja mogą tak jak wasz prokurator, i specjalnei wrzuciłbym jej ryja do inernetu a nie zasłaniał bo pewnie nawet nie umie poprawnie wniosku w rubryce "dane wnioskodawcy" nie umie wypełnić
Zgłoś
Avatar
o................y 2014-04-27, 12:40
Już dawno nie widziałem tu czegoś równie chujowego
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-04-27, 12:48
Naród ludzików o lepkich łapkach i nikomu nie udało się odkleić tego telefonu? Nie do wiary!
Zgłoś
Avatar
E................2 2014-04-27, 16:01
o na koncu jakies kurwisko ma ból dupy, bo niema na nia kto zapierdalac! Won kurwo jebana, sie czepiasz.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-04-27, 16:36
Cytat:

Ale jakim klejem to trzeba jebnac zeby tak trzymało?


Klejem dwuskładnikowym jakiego używało sie od dawna na kopalniach węgla np, ale w sklepie budowlanym itp mówi sie na to 'kotwa chemiczna'.
Zgłoś
Avatar
Pucant 2014-04-27, 20:23
Oglądałem z nadzieją w polaków że ktoś pomyśli o zdjęciu samej klapki...

A wasze hejty to raczej bym posałał w 2 stronę.

Albo jak już mówiłem zdjąłbym klapkę albo rozpuszczalnikiem, później podlazł do tych ludzi uśmiechnąłbym się powiedział dziękuje i poszedł.

Gadacie jakbyście się po dychę nie schylili a po drugie po takim incydencie w dzisiejszych czasach to że to ukryta kamera było oczywiste mam nadzieje ze telefon który typiarka zabrała był sprawny i że go opchnęła za dobrą sumkę

A apropo żartownisiów nagrywaczy polecam sobie przypomnieć filmik z niedawna z murzynem i z 25 tysiącami
Zgłoś
Avatar
Karokendo 2014-04-27, 22:42
silentgringo napisał/a:

Ale jakim klejem to trzeba jebnac zeby tak trzymało?



Na gwoździa xD
Zgłoś