18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W kwietniu 2017 roku (w artykule nie znalazłem konkretnej daty) doszło do nietypowego wydarzenia. Na statek wycieczkowy z Japonii na Hawaje spadły zamarznięte ludzkie ekskrementy wyrzucone z samolotu amerykańskich linii lotniczych EVA Air



Gówno spadło w postaci niebieskich brył lodu i zaczęło bombardować rejsowiczów.



Wynik: 23 osoby ranne w tym 5 ciężko

Ponoć samoloty tych linii robiły takie akcje regularnie tylko teraz nieszczęśliwie / szczęśliwie trafili

źródełko: worldnewsdailyreport.com/plane-accidentally-empties-toilet-tank-over-c...
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-08-02, 18:08 5
Technicznie możliwe?! Dekompresja samolotu itp. Przecież jak otworzą luk aby gówno spuścić, to komuś właśnie stawiającemu klocka jaja urwie!
Zgłoś
Avatar
cucho 2017-08-02, 18:46 3
W dupie byli, gówno widzieli...
Zgłoś
Avatar
slo1q 2017-08-02, 20:50 6
Należy zacząć od tego, iż jest to nieprawda. Raz, że technicznie niemożliwe, to dwa: podane źródło podaje fałszywe, "zabawne" wiadomości. Nigdy prawdziwych
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-08-02, 21:07 1
-Kochanie co to jest?
-Gówno
-O Ty kurwa bezczelny chuju <plask>
Zgłoś
Avatar
realign 2017-08-02, 21:13 1
Obrazek z niebieskimi bryłkami w paincie robili chyba.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-08-02, 21:13 4
Kagex napisał/a:

Pewnie nie wiesz dlaczego w PKP uprasza się o nie korzystanie z toalety w czasie postoju na stacji, nie?



Obecnie większość kibli w wagonach ma obieg zamknięty. Otwarty jest tylko ten z wodą w umywalce (gdyby ktoś zaraz powiedział, że widział jak coś się lało spod wagonu).
Dziura w kiblu faktycznie występuje, ale w najstarszych wagonach. W nich faktycznie jak ktoś nasra na stacji no to cóż...

A sam artykuł bzdetny. Raz- w samolotach wykorzystywane jest podciśnienie w toaletach, ale absolutnie nie ma możliwości aby fekalia wyleciały na zewnątrz. Dwa - nawet gdyby ktoś skonstruował taki samolot to przy tak dużej prędkości na wysokości 10-11 km po wylaniu płynu zamieniłby się on chyba w śnieg..
Zgłoś
Avatar
Fifka 2017-08-02, 21:19 1
Tak kurwa, a ten to w rękę wziął i trzyma...
Zgłoś
Avatar
razak 2017-08-02, 21:48 2
liźnij troszke tematu " Chemtrails " gówno mnie obchodzi zdanie ludzi wypisujących wyżej... w dupie mam gdzie sie sra w pkp i leje na to co tam sie wydażyło naprawde... Po prostu w dzisiejszych czasach zachowuje otwarty umysł i analizuje bardzo dużo "teori spiskowych" ! ANALIZUJE ślepe hejt łajzy które zaraz sie przyjebią, że coś łykam i chłone...
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2017-08-02, 21:57 5
jeśli analizujesz teorie spiskowe i (jeśli dobrze zrozumiałem) wierzysz w chemitrails to.... no cóż...
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-08-02, 22:25 1
@upy kurwa jak ja was tak słucham to aż mi się chce rzygać
Zgłoś
Avatar
Siljorfag 2017-08-02, 22:30 1
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-08-02, 22:53 1
gdyby samoloty spuszczały podczas lotu fekalia, to przez siłę wiatrów nie ziemię spadałby gówniany deszcz, a zimą gówniany śnieg.
Zgłoś
Avatar
Januszznarnii 2017-08-03, 12:24 2

Zgłoś