18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Teorie spiskowe
Alien_12 • 2013-10-28, 20:59
Wiem dokładnie co powiecie, bo zawsze ktoś jebnie takim tekstem gdy wstawi się tutaj coś, czego nie można w 100% udowodnić z powodu braku dostępu do kluczowych dowodów (które są albo utajniane albo niszczone):
Fszyscy wyznający teorie spiskowe som gupi.
Świnie też tak myślą
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-10-29, 10:37 18
LucaBrasi napisał/a:


Co innego można powiedzieć o kimś kto wierzy w coś czego nie da się udowodnić?

W domu możesz sobie wymyślać swoje mongolskie teorie i robić z nimi co chcesz ale tu mów konkretnie o co ci chodzi i to udowodnij albo szczym ryj i nie wkurwiaj ludzi od rana.


Alien_12 napisał/a:

@up
Widzę że kolega też na 3. lekcję dzisiaj.



Rzeczowa dyskusja, zamiast odnieść się do faktów które przedstawił rozmówca pojechać mu tekstem rodem z gimbazy, albo tak jak masz to w swoim zwyczaju: zwyzywaj go od lewaków i wstaw zdjęcie z jednym z trzech albo wszystkimi trzema Twoimi idolami:
Łysego oszołoma który twierdzi że za Hitlera fajniej bo były niższe podatki, zachwyca się Chrystianią i ma utopijne pomysły razem z kato-pojebem który hipokryzją że nie rozwiódł się jeszcze z jedną żoną a już rucha drugą i gościem który twierdzi że "mówi jak jest", a gdy mu się to wytyka w komentarzach to wypierdala je bezwiednie dla zatarcia śladów i mija się z prawdą tak jak Ty.

Dwa. Wpierdalasz na Sadola rzeczy bez pokrycia uwydatniając w tym swoją pojebaną naturę która gówno wszystkich obchodzi. Chcesz wrzucić dobry materiał? Proszę - zasłuż sobie na to, zrób wywiad informacyjny czy coś co wrzucasz jest prawdziwe, a nie powtarzaj utarte popierdolone politycznie slogany(a widzę że to wychodzi Ci genialnie) czy żarty polityczne/kulturowe które są suche jak niedzielny żart u Karola. Nie dziw się że nikt nie klika (piwo).



Masz 44 tematy.
Z czego 27 w sucharach lub było.pl
14 jest pojazdowych politycznie które gówno wszystkich obchodzą.

Wybiłeś się tematem w którym sam Cię pojechałem.
Bo wkurwia mnie jak ktoś wrzuca gówno i nie daje źródła.

Równie dobrze mógłbym powiedzieć:
"Alien_12 jest pedałem!"
A po co mi dowody? Przecież mam podejrzenia. Niszczy dowody, a prawdę utajnia. A poza tym ja nie mam dostępu do takich danych, tylko spekuluje. Albo co ostatnio popularne "blefowałem panie redaktorze".


Chcesz prawdy? Oprzyj ją na faktach zgodnych z rzeczywistością. A nie swoim własnym pierdoleniu i wymyślaniu teorii zza monitora.

Skończ wymyślać i weź się do porządnej roboty.

Aha i pojazdy na Bongusia żeby być glamour i najebać piw za byle chujowy tekst zrobiły się nudne.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-29, 11:20 2
Jak mogłeś, przecież wiesz co teraz będzie. Zemsta, życie nienawiścią, założenie kolejnych 15 kont i negowanie wszystkiego. Nie wolno zabierać człowiekowi nadziei, że ma coś mądrego do przekazania. Przecież taki był fajny, prawie amerykański.
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-10-29, 13:29
quartz75 napisał/a:

Jak mogłeś, przecież wiesz co teraz będzie. Zemsta, życie nienawiścią, założenie kolejnych 15 kont i negowanie wszystkiego. Nie wolno zabierać człowiekowi nadziei, że ma coś mądrego do przekazania. Przecież taki był fajny, prawie amerykański.



Ale też nie ma co karmić fałszywą, żeby głupie teoryjki nie szły dalej
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-29, 13:50 6
Przecież nie o to chodzi na sadistic. Przecież każdy normalny użytkownik widzi, że ten portal się już dawno zamienił w taki pudelek pseudo narodowców, "patryjotów" i ciemnogrodu wszelakiego. Co byle gówno podnoszą do rangi naukowej, co byle wypociny kogoś chorego psychicznie przerabiają w spiskową teorię dziejów. Że o przydupasach przydupasów nie wspomnę. Tak to się kręci. Liczyć na jakąś sensowną wymianę zdań możesz raz na miesiąc, chyba że ktoś za taką uważa rzucanie inwektywami i mimowolne udowadnianie swojego upośledzenia. Z nadzieją, że im więcej obelg, tym bardziej się jest członkiem tej społeczności. Rzekłem, się nagadałem a cymbały i tak nie zrozumiejo.
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-10-29, 14:00
quartz75 napisał/a:

Przecież nie o to chodzi na sadistic. Przecież każdy normalny użytkownik widzi, że ten portal się już dawno zamienił w taki pudelek pseudo narodowców, "patryjotów" i ciemnogrodu wszelakiego. Co byle gówno podnoszą do rangi naukowej, co byle wypociny kogoś chorego psychicznie przerabiają w spiskową teorię dziejów. Że o przydupasach przydupasów nie wspomnę. Tak to się kręci. Liczyć na jakąś sensowną wymianę zdań możesz raz na miesiąc, chyba że ktoś za taką uważa rzucanie inwektywami i mimowolne udowadnianie swojego upośledzenia. Z nadzieją, że im więcej obelg, tym bardziej się jest członkiem tej społeczności. Rzekłem, się nagadałem a cymbały i tak nie zrozumiejo.



OK, racja. ale ambitniejszych nie zwalnia to z obowiązku równania w górę, a nie w dół. zresztą - sam świecisz przykładem... chyba?
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-10-29, 15:27
Dobra dopierdole wam gimbusy
KAŻDE zwierzę myśli - człowiek, pies,ślimak, krowa, kot
Człowiek- aaa teoria spiskowa wariat , i to tamto
Pies - ooo patyk, kość trzeba prznieść, jak podniosę łapę to mi kość dadzą
ślimak- oooooo grzyby, sałata , trzeba zjeść, jak zjem to zmienieę sobie płeć i będę babą
Krowa- ooooooooo niesie jedzenie , trzeba być grzecznym i niewyłączać mordą światła na zewnątrz jak właściciel coś robi , bo sam musi je włączać spowrotem(z własnego doświadczenia, jebańce wyłączają światło przełączając włącznik)
Kot - mam wyjebane , jak pomrucze to mi kiełbasy dadzą.....
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-29, 15:27
Zauważ, że Tobą rozmawiam na tzw. poziomie. Z częścią, sporym procentem się najzwyczajniej nie da. Samotnie to można wygrać w szachy z komputerem. Innym, jak nie rzucisz kurwami, chujami to nawet nie przeczytają przecież. Mrzonki. Sam wiesz czym był kiedyś Dżoł na ten przykład a do czego się obecnie dostosował. Ja nie mam zamiaru a skoro ktoś się poci jak ma przeczytać kilka zdań bez chujów, kurew to ja pomogę, dam mu to czego chce. Jak wchodzisz w motłoch to poezją raczej nic nie zdziałasz.
Zgłoś
Avatar
Kliksiu 2013-10-29, 17:30
Sory Bongo ale zwierzęta myślą
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-10-29, 17:41 2
BongMan zatrzymał się w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-10-29, 19:34
No pewnie! Wszystkie dowody są niszczone i utajnione, ale oto znajduje się jeden Nostradamus, któremu to nie przeszkadza i wydobywa on prawdę na światło dzienne... Wiesz co, historyjka o smerfach jest już bardziej prawdopodobna.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-10-29, 23:06 1
lol, zawsze mnie bawi jak zwolennicy teorii spiskowych próbują nawrzucać ludziom którzy ich wyśmiewają. Porównanie sytuacji jest bezsensowne. Świnie wiedzą, że idą na rzeź, zaczynają panikować jak widzą, że zabija się inne świnie itp. Ogólnie to mądre zwierzęta. Ośmielam się stwierdzić, że mądrzejsze niż zwolennicy teorii o jaszczurach z kosmosu przejmujących Ziemię(kurwa, jakim trzeba być debilem... kurwa.... kosmici, zrozumiałbym, ale kurwa jaszczury?), chemtrails i innych gówien. Ja jebię. Polecam poczytać Astromarię, wpiszecie w google i pierwszy wynik to powinna być ona. Większość tych oszołomów zachowuje się podobnie i wszyscy są przekonani o swojej wyższości nad całą resztą populacji... bo przecież my "wierzymy we wszystko co mówią media" a oni są tacy oświeceni i myślą samodzielnie. Ja jebie. Zabawne jest również to, że w świecie tych popaprańców wszyscy trzymają sztamę i nawet jeśli sami nie wyznają jakiejś ultra-głupiej teorii, to nie będą się naśmiewać z kogoś kto ją wyznaje. Solidarność pojebów. Wszyscy kurwa oświeceni, mimo że każdy wierzy w co innego. To ja zadam to pytanie, które powinno być zadawane za każdym razem: co robisz z tą swoją genialną wiedzą? Bo jeśli latasz statkiem kosmicznym i rozpierdalasz jaszczury to wielki szacun i daj namiary na swojego dilera, ale jeśli siedzisz na forum i napierdalasz wszystkim dookoła jacy to oni są głupi, bo nie wiedzą że coś tam coś tam(wklej dowolną teorię spiskową)... to sorry stary, ale pojeżdżasz ludziom, którzy pomimo braku znajomości tematu robią w danej sprawie dokładnie tyle co Ty. Czyli nic. Wielki szacun za wykorzystanie tego swojego gigantycznego oświeceniowego potencjału. Idź napierdalaj jaszczury, zakładaj swoim dzieciom maski przeciwgazowe jak przelatują samoloty i inne takie. Proszę bardzo. Naturalna selekcja i tak Cię odsieje, a przynajmniej mam taką nadzieję.

Kosmici budujący piramidy, Amerykanie rozjebujący WTC, tajemne bazy CIA... kurwa, stary... na chuj mi to? Nawet gdyby to było prawdą, to co mi to kurwa daje? Chyba Ci się kurwa nudzi w domu. Byłeś w USA w ogóle? Pewnie widziałeś w telewizji, tak samo jak piramidy i kosmitów. Przyjdź mi z czymś na co mogę wpłynąć to mnie zaciekawisz. Równie dobrze możesz mi opowiadać że ponoć naziści pracowali nad tajemną bronią, która zniszczyłaby całą planetę. Chuja mnie to obchodzi, naziści przegrali dawno temu i mam wyjebane w broń której nie wynaleźli. Tak samo jak w jaszczury, kosmitów i to co robi rząd USA.
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-10-30, 19:24
BongMan napisał/a:


Przykro mi, że zniszczę twój światopogląd, ale - uwaga - świnie nie myślą! Jedynym zwierzęciem, które myśli, jest człowiek.



O kurwa, zawsze myślałem, że masz tylko upośledzone poczucie humoru, teraz wiem, że nie tylko to. Dla twojej wiadomości, zwierzęta (w tym ludzie) potrafią myśleć bo umożliwia im to ich mózg. Twierdzenie, że zwierzęta (w tym ludzie) nie myślą, jest zwykłym sofizmatem, czy jak wolisz paradoksem.
Zgłoś