18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
f................7 2013-02-22, 11:12
Rozjechać ją w pizdu!
Zgłoś
Avatar
Firlex 2013-02-22, 11:25
Nazwiesz ją tępą dzidą a może nazywa się Kasia...?
Zgłoś
Avatar
Konkretny_Szlachcic 2013-02-22, 11:36
A mógł rozjechać!
Zgłoś
Avatar
Spiritus_Sancti 2013-02-22, 12:11 1
@Kaszysz

Ty chyba jesteś inteligentny inaczej, tak bynajmniej wnioskuję po twojej wypowiedzi. Czyli za kółkiem mają również jeździć alkoholicy, osoby z padaczką, idioci czy jeszcze inni deblie. Albo ludzie którzy nie wiedzą do czego służy sprzęgło czy co to jest pierwszeństwo, ale chuj znieśmy prawa jazdy i niech wszyscy popieprzają po drogach ! Wolność, anarchia ! I jak tu ma się coś zmienić w kraju jak połowa społeczeństwo to idioci ?
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-02-22, 12:16
miałem podobny motocykl
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-02-22, 12:19 2
Ty chyba naprawdę nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, rower? naprawdę porównujesz rower? Żeby jeździć pojazdem silnikowym(notabene skuter nim nie jest) trzeba mieć trochę oleju w głowie. Zniósłbyś prawo jazdy? Widocznie jesteś pipką która nie umie zdać prawa jazdy, albo nauczenie się kodeksu ruchu drogowego przerasta Cie. Jakie 45 minut? na egzaminie? Przed egzaminem musisz wyjeździć 30 godzin samochodem i wysłuchać 20/30 godzin teorii. Na egzaminie masz PROGRAM EGZAMINACYJNY, "musisz" być na strefie, rondzie, parkowania wykonać i takie tam. Jeżeli egzaminator widzi że ogarniasz, masz świadomość tego co się dzieje na drodze i jesteś uświadomiony co się może stać, daje Ci wynik egzaminu pozytywny i koniec. Pomyśl co by się stało jakby jeden debil z drugim nie musiał zdać prawka i wyjechał na ulicę, zapewne zginęłoby wiele niewinnych ludzi.
(btw. porównałeś rower którym jedziesz 20 i który jest "mały" do samochodu który może jechać dużo dużo więcej, jest większy gabarytowo może wyrządzić dużo więcej szkód niż głupi rower)

Jak już pisałem... Jesteś pipką która nie ma prawka zapewne Albo zdała za 10000 razem...

btw. tak, pisał posiadacz prawa jazdy który zdał bezbłędnie teorię i praktykę na egzaminie. jeśli słyszę że egzaminator kogoś "ujebał" a ten ktoś nie zatrzymał się na stopie, to jest to żałosne, i to nie egzaminator go "ujebał", tylko ktoś ZJEBAŁ !!!
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2013-02-22, 12:37
mam prawko od 5 lat zdane za pierwszym razem, od 5 lat jeżdżę bezwypadkowo, mój egzamin trwał 30 minut w tym 5 minut stałem za szambowozem i na przejeździe kolejowym. Zaliczyłem z 10 skrzyżowań, parkowanie skośne i jedną drogę z pierwszeństwem, tyle. Teoria jest żenującą i śmieszna. Zasady które mówią Ci jak jeździć to zasada prawej ręki na skrzyżowaniach, zasada lewej ręki na rondach i światła. Dodatkowo musisz znać znak pierwszeństwa i drogi podporządkowanej i w sumie tyle wystarczy Ci by bezpiecznie się poruszać po ulicach no i nie zapomnij o znakach zatrzymywania się i parkowania. Czyli możesz zmieścić się w 10 znakach.

Odnośnie alkoholików, epilepsji itp. Ile osób z wadą wzroku ma dożywotnie prawo jazdy bo zapłaciło odpowiednio dużo lekarzowi? Ilu alkoholików a nawet osób pod wpływem alkoholu co dziennie jeździ po ulicach? Ile osób z zaburzeniami krążenia? Ilu inwalidów?

30 godzin jazdy po mieście w czym ma Ci pomóc? Tam się uczysz jeździć przez 30 godzin a egzamin zdajesz przez 30-45 minut.

Pomyśl co się może stać jak osoby bez uprawnień przez lata jeżdżą autami bez wypadkowo? Co się może stać jak młodzież jeździ bez uprawnień na motorach i skuterach. Ile osób bez uprawnień popełnia wykroczenia drogowe a ile z uprawnieniami? Tak można sobie to tłumaczyć skalą, ale dla mnie papierek nie jest wyznacznikiem umiejętności.

dziennikzachodni.pl/artykul/759015,50-tys-kierowcow-jezdzi-w-woj-slask...

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13360661,Pol_miliona_Polakow_...

tyle osób jeździ bez uprawnień, a jakoś nie słychać by to oni byli zawsze sprawcami wypadków, śmiem stwierdzić że te osoby są w mniejszości osób powodujące zagrożenie dla ruchu czy wypadki.
Zgłoś
Avatar
adam_c 2013-02-22, 12:40
Kaszysz napisał/a:

KiKiZ co to za kurwa podejście? Prawko zostało stworzone do wyzysku kasy od ludzi, niczego tak naprawdę nie sprawdza, ponieważ przez 45 minut to możesz co najwyżej zobaczyć czy ktoś potrafi ruszać i skręcać. Zniósłbym zupełnie prawo jazdy i byłoby dokładnie to samo, tyle że taniej. Na rower nie masz prawa jazdy a jakoś nie widać żeby rowerzyści powodowali tyle wypadków co "wykwalifikowani kierowcy z prawem jazdy". O kierowcy świadczą jego umiejętności i świadomość za kółkiem a nie papier w łapie.


Proste wyjaśnienie: kierowcy samochodów widząc rowerzystów po prostu bardziej uważają, dlatego nawet jeśli odstawią oni jakiś numer, to człowiek ma możliwość zareagowania. Miałem tyle sytuacji z rowerzystami i kierowcami skuterów (zwłaszcza tymi najmłodszymi i starszymi), że wolę zwolnić i uważnie poobserwować, niż mieć potem problemy, jeśli coś się stanie.

Również uważam, że jazda skuterem "na dowód" to gruba przesada. To, że człowiek jest pełnoletni nie oznacza, że automatycznie zna przepisy ruchu drogowego. Skoro ja poruszam się po jezdni świadomie to oczekuję tego samego od innych uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-02-22, 13:19
No tak, ale idąc tym tokiem myślenia

Ile osób ma uprawnienia -> ile osób nie ma uprawnień

zalozmy, w polsce ma uprawnienia na kierowanie 15 milionow ludzi a bez uprawnien np. 1 milion którzy jezdza czasami do pracy/szkoly etc. i pokonują jedną i tą samą trasę którą znają na pamięć, a co jeśli osoba bez uprawnien miałaby przejechać 100km? Na pewno znajdzie się jakiś pojeb który by pojechał, ale cóż... tak bywa.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-02-22, 14:19
zawyła jak syrena p-poż no i po ch*j trąbił ;/
Zgłoś
Avatar
A................5 2013-02-22, 15:07
To było w Chinach więc równie dobrze mógł być to facet.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-02-22, 15:30
KiKiZ jestes idiota. a o jezdzie pojazdamie nie masz pojecia, udowodniles to juz w kilku postach
Zgłoś