18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Tępa pizda i koń
Anal_Intruder_69 • 2024-07-22, 15:37
Akcja na początku, potem już tylko spuszczanie się nad "biedną paniusią".


Bardziej szkoda konika, że musi stać pół dnia wśród bandy idiotów.
ukryta treść
Bambinizm – termin odnoszący się do emocjonalnego, wyidealizowanego, infantylnego i naiwnego stosunku do natury, zwłaszcza do świata zwierząt (szczególnie dzikich), w konsekwencji braku rzeczywistego i obiektywnego spojrzenia na świat, stający często w kontrze do realiów cywilizacji, kultury i natury ludzkiej. Obraz kreowany już w dzieciństwie głównie przez filmy rysunkowe i inne przekazy z dziedziny kultury masowej.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-07-22, 21:53
ByGryzzli napisał/a:

Koń do uspienia, chętnie przyjmę mięsko😋



Nie ma dostępnego normalnego mięsa tylko śmierdzącą koninę chcesz wpierdalać ? Popatrz po rowach, tam dopiero dojrzała dziczyzna się trafia
Zgłoś
Avatar
xjan 2024-07-22, 22:00 1
Gość na koniu niezly zgrywus, oni specjalnie ostrogami szturchają konia żeby przyatakowal.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-07-22, 22:14
PhantomMask napisał/a:

Nie ma dostępnego normalnego mięsa tylko śmierdzącą koninę chcesz wpierdalać ? Popatrz po rowach, tam dopiero dojrzała dziczyzna się trafia



Konina jest jednym z najlepszych mies, później wg mnie dziczyzna i dalej wołowina, wieprz i drób
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-07-22, 22:33
He szkoda że jej suta nie odgryzł
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-22, 23:46
Jakim cudem policja w Angli ma broń na tym filmiku, przecież oni nie mają broni
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-07-23, 0:28
ByGryzzli napisał/a:

Konina jest jednym z najlepszych mies, później wg mnie dziczyzna i dalej wołowina, wieprz i drób



Ale wiesz, że od tego mikro fiut nie rośnie ? I wakacje się kończą za miecha ? Konina, baranina i dziczyzna po prostu jebie...jak ogolisz jaja to zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-07-23, 11:01
PhantomMask napisał/a:

Ale wiesz, że od tego mikro fiut nie rośnie ? I wakacje się kończą za miecha ? Konina, baranina i dziczyzna po prostu jebie...jak ogolisz jaja to zrozumiesz



Nie stać ciebie na takie rarytasy dlatego piszesz takie głupoty dzieciaku
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-23, 16:33
smc napisał/a:

Babka dostała 400 Euro mandatu.



masz łeb jak euro
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-23, 19:23
chorym napisał/a:

masz łeb jak euro



chory jesteś?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-23, 22:02
Jezu kurwa jakby jej rękę odgryzł... Mnie pare razy 100kg świniaka pogryzło i jakoś zyje a nawet do szycia nie jechałem... Ps . Koń może odgryźć palce, świnia też
Zgłoś