18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wyslannik 2012-02-17, 20:17
lekarstwo wygralo. nie ma to co dobra domowa medycyna
Zgłoś
Avatar
k................7 2012-02-17, 20:24
kurwa ale slabe

1. mama bedzie dumna
2. popijal wode nie wóde
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-02-17, 20:25
na chuj mu ta cytryna w oczy ?
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-02-17, 20:37
masz piwo tylko za "lekarstwo"
Zgłoś
Avatar
exec 2012-02-17, 20:55
za lekarstwo piwo chociaz powinna byc wodka
Zgłoś
Avatar
Zipingdave 2012-02-17, 22:45
Generalnie sposób picia tego "drinka" nazywa się Tequila Suicide i nie należy do nowości.
Widziałem to kiedyś na żywca, taki beznadziejny szpan ale kolesia wykręciło zdrowo.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-17, 22:45
Kurwa myślałem, że poślini pierś dziewczynie, posypie solą. Wleje jej tequile w pępek i wsadzi w usta kawałek cytryny. I na koniec skosztuje. A tu taki gniot.
Może ktoś, kiedyś go jeszcze nauczy pić takie trunki.
Zgłoś
Avatar
halabardy 2012-02-18, 3:35
konkrator

Aż musiałem się zalogować, żeby napisać, tyś pewnie jakiś szwab iż nie wiesz że dla Polaka wypić wódkę z gwinta i się nie skrzywić to nie problem.
ps. albo masz 12 lat i prawiczek he he he
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-02-18, 8:01
kto następny? czekamy kto zeżre psie gówno, zapije moczem zmieszanym ze spirolem i natrze se oczy tabasco denaturatem...a potem ruska ruletka...czekamy... bo na hardzie troche zwolniło
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-02-18, 10:40
halabardy czlowieku co ty wogole piszesz nagraj siebie cwaniaczku jak pijesz z gwinta pozniej ocenia, widzialem jak sie pije tak tequille na zywo wiec mi nie wmawiaj ze to POLAK wiec sie nie skrzywi halabardy najpierw wyprobuj pozniej oceniaj PFD!!!
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-02-18, 12:11
Coś Wam powiem, ale większość i tak nie uwieżrzy. Przeszło 10 lat temu byłem z międzynarodową ekipą w czechach. Pijaństwo non stop - Polacy, Rosjanie, Czesi i grupka Francuzów. Piliśmy głownie rum, vódkę i Tequile właśnie. Na jednej z imprez w czasie jakiś tam wygłupów ktoś wpieprzył sobie cytryne w oko. Potem dośc szybko wpadliśmy na pomysł z solą przed wypiciem Tequili.
Tak zrodził się drink który stał się modny po 10 latach. Nazwaliśmy to Tequila Crazy Crazy.

Najlepsze jest to, że po kilku latach znów byłem w Czechach i pod ta nazwą spotkałem się z tym w Pradze

Ruskim drin też się podobał, tyle, że oni maja serio jaja ze stali - potrafili wpiprzyć sobie cytrynę w oko bez jakichkolwiek emocji.

Francuzi chyba tego nawet nie próbowali.

Byli tam tez Niemcy - tyle, że oni po każdej imprezie, albo w jej trakcie dostawali łomot, zamiast gorzałki. Jakoś tak nas nachodziło zawsze =)
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-02-18, 14:39
Widać ze kolo obeznany jak ścieżki układać, mógł to zrobić visą albo masterem:D
Zgłoś
Avatar
t................� 2012-02-18, 15:57
pizda nawet krechy nie umie porządnie zrobić
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-02-19, 19:51
Łi tam, co to kurwa ma być,spróbuj gościu zupy z wódy, wlej gorzałe go garnka, dorzuć chlebek łap za łyżkę i wiosłuj chłopie i na koniec zrób swój popisowy numer - wóda z gwinta, możesz do akcji zaangażować kolegę z chwytnymi nogami.
Zgłoś
Avatar
Jeicam0822 2012-02-19, 21:21
Szkoda mi takich ludzi......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie