18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
szalonoOkimlody 2013-12-10, 13:32
Śmiechłem w chuj
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-12-10, 15:05 3
Kurwa,
ciekawe ile osób udaje, że rozumie te matematyczne dowcipy, bo ja uczyłem się matmy na czwórki całą podstawówkę i cztery lata liceum i podobnie jak chemię ledwo co pamiętam, bo tak uczą nasze szkoły żebyś zakuł i zapomniał. Pojebany system nauczania- na chuj mi w klasie o rosyjskim profilu lekcje chemii- tlenki, kwasy i tym podobne gówna. Np absolutna podstawa:

Cytat:

(kwasy są to związki chemiczne zawierające łatwo dysocjujące atomy wodoru. W roztworach wodnych dysocjują one na kation wodorowy i anion reszty kwasowej. Związki chemiczne o właściwościach przeciwnych do kwasowych to zasady.i



KURWA! Albo faktycznie mamy tu samych studentów Politechniki, albo gimbusy coś pamiętają, bo właśnie tego dnia to przerabiali. Podobnie z angielskim- teksty typu "angielski na poziomie szmaty podłogowej" albo "angielski na poziomie ameby". Fakt, że często nie trzeba się wysilać żeby zrozumieć filmy, ale czasem trzeba się chwilę wsłuchać i w 100% można nie zrozumieć, ale skoro "coś jest na poziomie ameby", to rozumiem, że autor takich tekstów ma minimum Higher Business English Certificate.

Zgłoś