18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Panfel 2012-06-25, 19:50
Jestem niecierpliwy ale nie będziesz mi mówił co mam robić, zacząłem oglądać od 0:41 Jego teren więc sam sobie drogę postawi.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-06-25, 19:55
Ludzie jak dowiadują się że będą budować drogę na ich posesji dostają zajoba. Wymyślają ceny z kosmosu( wide Warszawa i zablokowana budowa jednego pasa przez 10 lat(nie pamiętam na jakiej ulicy)). Drogowcy budują drogę do posesji i czekają aż sytuacja się wyjaśni, nic nadzwyczajnego.
Na szczęście mamy już jakieś regulacje prawne które pomagają rozwiązać takie sytuacje.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-06-25, 19:58
Kiedys wracalem stamtad z roboty, ogolnie z rynku pobłądziłem zdrowo, nie dało się wyjechać w nocy. Zero orientacji. Wkoncu dojechalem do jakiejs stacji i gosc mi gada ze musze zawrocic i skrecic w prawo na krzyżówce. Zawrocilem, a na krzyzówce znak ze na Rzeszów w lewo. No ale pojechałem tak jak mówił gość i trafiłem. Nie dziwne, ze tam psychiatryk postawili
Zgłoś
Avatar
mirek22153 2012-06-25, 20:47
to chyba u nas normalne nie wiem dla czego sie dziwicie
Zgłoś
Avatar
okanslig 2012-06-26, 11:03
To je ameliniowe, tu daley nie pojedzisz.
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-06-27, 15:38
Na szczęście nie jest to zjazd na Przemyśl, ani wjazd od strony Rzeszowa, więc po co srać żarem? Ten co się opiera i tak na tym straci bo jeśli nie po dobroci zrobią małą korektę dzięki czemu zafunduje sobie ekrany dzwiękochłonne metr od domu. Później będzie w "Uwadze" lub innym gównie jaki to on pokrzywdzony, dom mu się od drgań wali i ma zacienione okna. Już byli tacy co się stawiali przynajmniej na odcinku który mijam często, teraz gdy już przejebali całe odszkodowanie jęczą, że droga będzie za blisko, że kurz, że hałas, a mieszkanie oferowane w zamian wcale by nie było takie głupie (mieszkanie + kasa).
Zgłoś