18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sayagin666 2014-01-25, 23:45
ehhhhh aż się łezka w oku kręci, jakie to piękne grupka frajerów niszczy środowisko naturalne zwierzątek... pewnie 99% w państwowych lasach a nie w swoich prywatnych...
Zgłoś
Avatar
RaSzo 2014-01-26, 0:09
cracker10 napisał/a:

"0:57-1:09" nie mamy włąsnego samochodu ale będziemy krytykować innych kierowców.. Dalej się podniecajcie tą cipką Edytą, przejechała pół polski alboi lepiej żeby się pośmiać z innych kierowców, hahah no ja pierdole sama kurwo wsiądź do auta i pokaż co potrafisz a nie pierdolisz faramzony jakbym to ja zrobiła lepiej od niego. Idź pan w huj za takie komentarze do filmiku tylko krytykować a nie porównać swoje umiejętności do innych i wtedy krytykować/pochwalić. Filmik fajny ale komentarz tej głupiej pizdy aż podniósł mi ciśnienie. Dalej się podniecajcie jej urodą, bo mózgu jak widać nie ma za chuja.



Najpierw zobacz ich kanał na YT Wtedy powiesz - "faktycznie - jeździ lepiej niż ja polonezem"

Do tego chciałbym Cię zobaczyć na takich zmaganiach. Przy pierwszej górce miałbyś gówno od krocza po skarpetki
Zgłoś
Avatar
Himiteshu 2014-01-26, 0:53 1
pani reporter edytka dostałaby anala to by nabrała od razu pokory
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-01-26, 1:45 1
Wieśniaki bujają się po lasach, chuj im w gnój za to... Edzia ujdzie, dobra na kija, ogólnie dno.
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-01-26, 16:46
Żadnej tu kurwa edzi nie widziałem , nawet na szybkim podglądzie...
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2014-08-12, 20:35
Odświeżę ale musze tylko napisać że wszystko bla bla bla ale tą EDYTĘ to bym RUCHAŁŁŁŁŁŁ każdy otwór bym jej rozjebał taka jest słodka.
Zgłoś