18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
karoldeicide 2017-06-28, 20:17
suche to jak pięty Cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
Wujek_Sznurek 2017-06-28, 20:49
Kto je pizze z anansem wali starym kutasem. Tyle w temacie. Oliwki tez sa chujowe.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-28, 21:05
Mówcie co chcecie, ale ten tekst o polaczkach to sama prawda.
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2017-06-28, 21:08
@Hrabia Drapula piwo w barach to takie szczaje, że jak wypiję z osiem to mnie tylko brzuch boli a w głowie gówno zakręci, już wolę pójść do sklepu i sobie kupić jakąś "Perłę" w butelce. A jak ktoś się by znał to ALE od lagera na sto procent odróżni.
Zgłoś
Avatar
ypierdalaj 2017-06-28, 21:22 1
@Loaloa
Pewnie waliłeś sobie konia czytając ten tekst, nie?
Zgłoś
Avatar
htp 2017-06-28, 21:33
robert924 napisał/a:

Pizze z ananasem musiała wymyślić jakaś ciota .
Tyle w temacie


Nie posunął bym się do takiego stwierdzenia, ale faktem jest, że Włosi za prawdziwą pizze uważają tylko margeritę. I broń Boże na jakimś grubym (chlebowym) cieście.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-06-28, 21:37
Nie sobie tylko koledze z niemiec... Swiatowcy...
Zgłoś
Avatar
D31F 2017-06-28, 21:45
na temat gustow sie nie dyskutuje i chuj... jak dla mnie tekst pisany przez jakiegos pejsa z wall street albo lewaka
Zgłoś
Avatar
tomalmc 2017-06-28, 22:18
Biorąc pod uwagę treść tych wypocin, można śmiało powiedzieć że to działa również w drugą stronę odnośnie innych nacji - dlaczego dla kogoś pochodzącego z innego kraju nie- będę wymieniał z jakiego, żeby nie wypaść na rasistę i ksenofoba, przysmak który jest regionalnym przysmakiem u nas im nie smakuje i wybrzydzają że jak można tak jeść, dlaczego im nie smakują nasze wódki bądź inne wyroby alkoholowe typu śliwowica, miód pitny wybrzydzają że jak można to pić w porównaniu do whiskey czy burbona, dlaczego ktoś nazywa "polaczkiem" kogoś kto sięga często po produkty rodzime które są tanie i łatwo dostępne typu "schab z ziemniakami" i piwo, dlaczego od razu nazywany jest patologią społeczną, to że większość narodu nie zarabia tyle ile zarabia się na zachodzie i stara dostosować się do obecnie panujących warunków nie czyni osób o różnych gustach patologią, patologią jest porównywanie kogoś oceniając na bazie upodobań oraz przyzwyczajeń, ten kto to wypocił zasługuje moim zdaniem na trzy rzeczy 1)sznur 2)krzesło 3)kop w dupę.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-06-28, 22:25 1
tomalmc napisał/a:

ten kto to wypocił zasługuje moim zdaniem na trzy rzeczy 1)sznur 2)krzesło 3)kop w dupę.



I główną na sadolu
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-06-28, 23:27
Kurwa hawajska to żaden wyznacznik luksusu czy gustu. Pizza jak pizza. wolę salami, ale czasem i na hawajską przyjdzie mi ochata i kilka razy jadłem i o dziwo smakowała mi jak każda inna pizza. Po prostu pizza jest dobra

To tak jakby szkalować pizzę funghi, czy tam capriciossę bo ma pieczarki czy coś. Głupi są ludzie wyzywajacy hawajską. Nie spotkałem się z jakąś grupą hipsterów zamawiajacą bezglutenowe piwko za 50 zł i hawajską. Ale spotkałem się ze spora grupą dresików krzyczącą "Hawajska?! Błe! Jak to można ananasa jeść!!!!"
Zgłoś
Avatar
shiters 2017-06-28, 23:33
sushi, kawior, pieczona kaczka, czasami jakaś wymyślna sałatka - to lubię. Owszem, jem pierogi i inne domowe dania typu kartacze, ale to raczej normalne. Alkoholu nie piję bo zwyczajnie nie lubię. Czasami tylko wezmę sobie jakiegoś jaggerka, bardzo odpowiada mi jego smak. Jebać to, i tak zdechniemy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-29, 0:07 3
Nie no, kurwa. Ten temat jednak pokazał kwintesencję tego portalu.

Spina o kawałek owocu...

4 strony komentarzy gdzie każdy rzuca gównem w innego tylko za to, że jeden lubi hawajską a inny nie.

To już autentycznie przestało być zabawne i stało się żenujące.
Zgłoś
Avatar
Rafez 2017-06-29, 0:33
Polecam wybrać się do lokalu gdzie robią tradycyjną pizze włoską, ale polaczek powie pewnie, że ciasto z serem i z ananasem lepsze.
Zgłoś
Avatar
MultiPhantom 2017-06-29, 1:06
Ale od wódki to się odpierdolcie. "Wielkie" sławy chwalą... Oczywiście też cebule.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie