18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
g................k 2013-09-26, 19:00 1
a w sosnowcu zniknął ten co przeprowadzał ten test
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-09-26, 19:01
@2up
Ten jedenasty to twój?
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-09-26, 19:04
@BongMan
Oj jakiś Ty biedny, miałeś najgorzej z nas wszystkich przecież... Biedny Boguś, czegoś Tyś nie przeżył?
Skoro masz internet, to i żarcie na stole, a niektórzy tyle szczęścia nie mają.
Więc przestań pierdolić jakiego ciężkiego życia to Ty nie miałeś, pewnie w wieku 13 lat rzuciła Cię dziewczyna i do teraz płaczesz po nocach.
Zgłoś
Avatar
Nestoreish 2013-09-26, 19:06
Uczciwie stwierdzam że chujowe.
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-09-26, 19:12
ja nie wiedziałem do końca o co z tym Radomem chodzi ale kurwa już wiem.. sami złodzieje, kurwy i kłamcy, zamówiłem sobie pewna rzecz na allegro, miałbyć idealny stan kurwa, wszystko pięknie a tu jeb, wszystko nie tak jak przez telefon. Oszuści, kurwy i złodzieje... RADOM PIERDOLONY !!!
Zgłoś
Avatar
Strone 2013-09-26, 19:15
Radom prezentuje się w Polsce jak Polska w Europie Jednak dzięki przestępczości, oszustwom i alkoholizmowi jesteśmy jakoś tak bardziej patriotyczni. Viva la Radom kurwa
Zgłoś
Avatar
pisze.z.kuchni 2013-09-26, 19:23
Zajebane z mistrzów. Ot co
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-26, 19:30
Ale nie zawsze tez jest tak jak się wydaje. Ja już pisałem kiedyś o sytuacji jaka mnie spotkała. Kiedy zatrzymałem się przy zjeździe w lesie na papierosa, przede mną stało auto i obok kolejne. Z jednego auta dzieciak wyjebał torbę "nerke" facet wrócił z lasu (pewnie na siku) i pojechali. Koleś, który stał obok niego poszedł po nerkę zabrał do auta po chwili wyjebał ją s powrotem. Mowie dobra jeden chuj, i tak jadę do miasta to zawiozę na policje. Tak tez zrobiłem. Pojechałem na policje opisałem zdarzenie zostawiłem swoje dane i numer telefonu. Po tygodniu przyszło mi pismo, że gościu mnie oskarża o kradzież 300 zł. Na szczęście dla mnie skontaktowałem się z nim i wyzwałem, że odzyskał dzięki mnie wszystko (były dokumenty, paszporty jego i dzieci, papiery auta itp.itd.) a on jeszcze mnie skarży żebym wziął te 300 zł to spoko... Tamten facet zabrał hajs i odjechał a ja głupi chciałem pomóc. Na szczęście gościu odwołał oskarżenie i wszystko rozeszło się po kościach. Od tamtego czasu nawet jak zobaczę ze komuś coś zginie to będę miał wyjebane.
Zgłoś
Avatar
pwlk88 2013-09-26, 19:33
Pozdro ze śródmieścia Strone ! wpierdol mozna dostać wszędzie. W warszawie na bielanach u nas na plantach. Dworzec odnowili, galerie postawili ! nosz kurwa cywilizacja jak sie patrzy ! A portfele giną wszędzie chociaż to w Radomiu przed laty była najsłynniejsza szkoła "szycia" , takich to mielimy "krawców" zdolnych
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-26, 21:39
Jaczuro napisał/a:

aha... mistrzowie.org/553527/Uczciwi-obywatele



No i chuj karuzel? Że na sadola może trafiać tylko materiał autorski? Poprzewracało się randomom w dupach.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-09-27, 11:57
Jeśli chodzi o portfel to sprawa nie jest taka prosta. Wiadomo, ludzie trzymają w nim dokumenty i pieniądze, jak te drugie znikną to znalazca może mieć problem. W przypadku znalezienia portfela, bez żadnych pieniędzy w środku lepiej wysłać dokumenty pocztą (dane nadawcy można sobie zmyślić i tak tego nikt nie weryfikuje).

A z pieniędzmi to jest różnie, z drobnymi kwotami typu 50, 100 czy 200zł raczej nikt nie będzie latał na policję, zresztą ktoś kto takie pieniądze zgubi raczej nie udowodni, że są jego.
Zgłoś
Avatar
Kivas 2013-09-27, 14:20
mówi się "zniknęło"...
Zgłoś
Avatar
army 2013-09-27, 20:29
chuj, że z mistrzów - tekst jest dobry ;]
Zgłoś