18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne

Film nagrany w Rosji. Silnik samochodu został zabezpieczony technologią preparatu MaxDrive Oil Time, a następnie poddany próbie: silnik zamiast na oleju pracuje na wodzie. Następnie z silnika wylano wodę i uruchomiono silnik. Zobaczcie sami jaki jest efekt stosowania produkcji MaxDrive.
Po więcej informacji jak zaoszczędzić na paliwie, nie dopuścić do kosztownych napraw silnika,
p.s jakiś expert się wypowie?
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2014-10-21, 3:59 1
Pic na wodę. Fotomontaż.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-10-21, 8:50 2
Te środki do "uszczelniania" silnika maja jedna zajebistą zaletę.....jak silnik bierze już olej a chcemy sprzedać auto, to wystarczy zmienić olej na takiego dr. engine i nic nie zakopci przy sprzedaży! ....w maździe działało...
Zgłoś
Avatar
tupak 2014-10-21, 17:23 45
Zeszłej jesieni poszła mi uszczelka pod głowicą w cieniasie 1,1 LPG. Wracając do domu na 2 cyl zajechałem do sklepu. Miał 280 000km wtedy, a ja na szybkości żeby nie inwestować w grata kupiłem samą uszczelkę za 39zł i bez planowania na starych śrubach po ciemku w garażu na szybkości złożyłem do kupy. Odpaliłem, działa, rano do roboty i zapomniałem o sprawie. Po tygodniu od naprawy wracam do domu, coś mi piszczy jak cholera. Zajrzałem pod maskę i stwierdziłem że to z okolic sprzęgła. Dałem mu jeszcze w rure - albo się rozwali w końcu albo przestanie. Nie przestał. Następny dzień do sobota, nudzi mi się to zajrzę do silnika. Zdjąłem pokrywę zaworów a tam kurwa pustynia - zero oleju. Panewki zmieniły już kolor. Silnik poza piskiem działał normalnie. Pogrzebałem i doszedłem, że założyłem na szybkości uszczelkę odwrotnie zatykajac kanał olejowy w glowicy. Przez 753 km nie miałem smarowania góry silnika. Kupiłem drugą uszczelkę i na tych samych starych śrubach i znów bez planowania złożyłem silnik. Już gratem nie jeżdżę publicznie bo przeglądu nie chcą dać ale od tamtej pory działa bez awarii - 293 500km.

A jakby co to sprzedam za ćwartkę świniaka, OC do maja.
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-10-21, 19:45 1
@up; urzekła mnie Twoja historia...serio
Zgłoś
Avatar
lemurzastylemur 2014-10-22, 0:27 1
daję swoje auto do testów. jeśli silnik przeżyje trasę: Olsztyn-Gdańsk-Szczecin-Poznań-Warszawa- Kraków- Olsztyn, to nie ma problemów- nagrywam, obrabiam film i importer może wrzucać na swoją stronę, a chwała jego głoszona będzie przeze mnie przez wieki. Stawiam paliwo. Jeśli nie da rady, poproszę nowy silnik prosto z fabryki, z gwarancją itd.
Zgłoś
Avatar
Bermud01 2014-10-22, 9:36 5
Silnik nie dziwka, na ślinie nie pojedzie.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-10-22, 9:42
hmm ciekawe, chętnie bym to przetestował.
Zgłoś
Avatar
Nattsjel 2014-10-22, 9:59 1
ciekawe jakby to działało w V12
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajmiztym 2014-10-22, 10:24 8
- Stary, jak często się zmienia olej?
- Szwagier zmienia raz na dwa lata.
- Raz na dwa lata, a czym on jeździ?

- Niczym, smażalnię ma w Kołobrzegu.
Zgłoś
Avatar
lolsnic 2014-10-22, 10:59 2
Kurwa też mi coś, niech zrobią żeby zamiast paliwa była woda wtedy dam piwo.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-10-22, 14:21 1
Ciekawe. Chociaż można to sfingować. Wystarczy do butelek po wodzie wlać olej przeźroczysty olej mineralny w takim tłumie i oddaleniu od szczegółów dało by się to zrobić bez zwracania uwagi. Smarowanie i oddawanie ciepła ma gorsze od silnikowego ale dało by się na nim jeździć.
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-10-22, 16:55
Jebać to, żaden samochód nie powinien jeździć bez oleju w silniku
Zgłoś
Avatar
sizar11 2014-10-23, 1:09
Ja kiedyś swoją e39 2.0 wracałem 30 km do domu bez kropli wody w chłodnicy (uszczelkę wywaliło) i silnik chodził do samego konća dopóki go nie wymieniłem. (Taniej w uk wymienić silnik niż uszczelkę).
Zgłoś