18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Ranger 2013-02-09, 1:33
Naprawdę trzeba mieć nie lada ambicję, żeby oceniać smak zupek błyskawicznych. Nie wiem, czy wiecie, ale ten proszek, który wsypujecie to w jakichś 90% glutaminian sodu(pozostałe 10% to sól i ''dodatki''), który jest jednym z największych syfów, jakie możecie wpakować w swój organizm...
Producenci ''Makarą'' się wycwanili stosując ''ekstrakt drożdżowy'' zamiast glutaminianu sodu, co jest zwyczajnym chwytem marketingowym ponieważ ''ekstrakt drożdżowy'' to naturalny glutaminian sodu...

Poza tym zupki chińskie nie nadają się na biwak czy inne aktywne wypady w teren. Wartość energetyczna takiej zupki jest śmiesznie mała, a makaron zapycha żołądek powodując złudne poczucie sytości. W połączeniu z wysiłkiem fizycznym taka dieta może nieźle rozwalić wam organizm.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-02-09, 1:47
Cffaniak napisał/a:

Pierdolenie, ziomek gotuje dobrze, a wy pierdolicie czy jest pedałem i czy ma dykcje odpowiednią.


Moze kurwa gotowac dla krolowej brytyjskiej, ale jak jest pedalem niech wypierdala.Anyway ma glos jak styrany w odbyt homuś.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-09, 2:15
ciasteczkowy-potwór napisał/a:

kurwa co on pierdoli te zupki mi i nie tylko mi życie uratowały na kaca giganta tylko zupka chinka albo 2
a propos koleś ma strasznie chujowy ma głos i wymowe nie wyrobił ja bym z nim w jednym pomieszczeniu



Fail roku, jedno piwo masz
Zgłoś
Avatar
wojtek666 2013-02-09, 2:56
tak koleś zajebiście gotuje że nawet zupki nie umie zrobić więcej kurwa sikam niż on tam wody leje.... Jeszcze wkurwia mnie to jego ćlamkanie pierdolone, jak pies je to nie szczeka
P.S. Czekam na nowe odcinki My Little Pony: Friendship is Magic bo tylko tego tu brakuje ... KURWA!
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-02-09, 4:01
pomysł to może i ma fajny ale tak irytujący jest że się go trudno ogląda
Zgłoś
Avatar
Krey 2013-02-09, 4:21
Okropnie mnie ten gość wku*wia...
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2013-02-09, 5:20
wkurwia mnie takie hejtowanie, wezcie wyjdzcie stad, koles zajebiscie gotuje i fajnie sie go oglada, a wy sie przypierdalacie o wszystko do niego. żałosni jestescie
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-02-09, 7:54
Najlepszy jest Vifon ostro-kwaśny, lub 5 smaków. Dalej, Amino gulaszowa, ogórkowa. Knorr ser w ziołach. Vifon pomidorowa w chuj suszonych warzywek dorzucali, ale ostatnio coś w zupkach Vifona nastąpiły cięcia. W ostro-kwaśnej były 3 saszetki, teraz dwie. Wszystko schodzi na psy. Do każdej zupki najlepiej dołożyć kawałki kiełbasy, ostatecznie parówki, smakuje lepiej i można się nawet najeść.
Zgłoś
Avatar
krystian0687 2013-02-09, 9:45
Powinien degustowac kutasy, skoro zupki chińskie dostarczają mu takich doznań smakowych
Zgłoś
Avatar
Kamil90rts 2013-02-09, 10:29
Kurwa jaki ksiaze pluje jak Magda Gessler
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-02-09, 13:57
Dlaczego nie jadł ostrych?
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-02-09, 14:20
Zjebałeś mi humor bo kurwiszon ciapie
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2013-02-09, 14:25
Która wygrała ? Bo nie chce mi się oglądać tego pojeba przez 8min.
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-02-09, 15:55
nazwa "programu" adekwatna do tytułu odcinka ;D
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-02-09, 16:25
Nie wydaje wam się, że ten niuniuś ma podobny głos do tego nigdy nie trzeźwiejącego Ryśka???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie