18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Testo kontrowersyjny jest to wiemy, pionier w dziedzinie filmików zza wielkiej wody w minutę poruszył tematykę wszystkich materiałów nagranych przez vlogerów z USA
Zgłoś
Avatar
harold88 2013-02-15, 15:04
@PanNekrofil

chyba się nałykał tych tabletek, o których za dawnych czasów (czasów akcji "cebularz") była mowa.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-02-15, 15:08 4
Endzior napisał/a:

Testo został znaleziony w 1 dzień zmasowanej akcji czanowej.

Ma znajomości z Buraczkiem-Cebluaczkiem.

Pewnie specjalnie teraz został włączony za hajs od Burka i kręci filmy na sebe, a czany mają inbe.



Burak ten upośledzony hejter wszystkiego który kreował się latami na niezależnego i patrzącego z góry na to szambo a teraz lata w minecrafcie i opowiada gimbusom o kwadratach?
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-02-15, 15:16 6
Ja pierdole nie rozumiem jak można się fascynować żydkiem który cały sens swoich dawnych filmików zawarł w pluciu twarz Polakom. Nie wiem, może niektórzy myślą że jak ich bóg testo mówi "polaczki, polskie kurwy" czy coś takiego, to ich nie ma na myśli, bo oni są w jakiejś elitarnej grupie Polaków i są ponad to. Dla mnie ktoś kto się nim jara jest cwelem który chyba lubuje się w samoponiżeniu, wiadomo jacy Polacy są, ale mnie nie smieszy to jak ktoś próbuje ośmieszyć cały naród, bo w tym momencie obraża też mnie, ale wy dalej wmawiajcie sobie że to nie wy jesteście tymi polaczkami.

Nawet był chyba filmik gdzie prosił o kasę od Polaków (jak na żydka przystało), teraz dodał drugi, ale bardziej prześmiewczy.
Czy to dla jaj, czy nie, to dla mnie jest kurwa żałosny, wyszczekany jak ratlerek, szkoda że nigdy nie pokazał na filmiku jak radzi sobie z polaczkami, widać chłopaczyna chyba dostał kiedyś solidny wpierdol, skoro teraz ma takie kompleksy.
Zgłoś
Avatar
SzokAT 2013-02-15, 15:21 6
Już tak nie cwaniakuje po wpierdolu od "Polaczków"
Zgłoś
Avatar
Artos 2013-02-15, 15:21 1
@Donencjusz
Milcz polaczku piełdolony. Biedaku! Jestem TESTO i mieszkam w kłaju hambułgełów, Polskie kułwy!
Zgłoś
Avatar
TheGucio 2013-02-15, 15:33
testo chyba pierwszy raz nie powiedział "polaczki" i "kuhwa"
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-02-15, 16:06
Haha!
"Widzowie chcą zobaczyć, jak jesz bułkę w Ameryce!"
Rozjebał mnie tym
Zgłoś
Avatar
nots 2013-02-15, 16:11 2
Hahaha, idealnie podsumował. Lubię go za styl, fajnie polaczkuje-cebuluje.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-15, 16:43 5
Przecież on to robi dla beki. Nie rozumiem jak można spinać o to dupę. Fakt jest taki, że Polacy na emigracji w dużej mierze to własnie cebulaki-wieśniaki, wyrwane z pola ze słomą w gumiokach i nie raz, nie dwa, a setki razy trzeba się wstydzić za zachowanie takowych. Więc i ja czasem nie pochlebne stwierdzenie zajebię na temat naszych Polaków, tylko w przeciwieństwie do testo ja to robię szczerze, a on dla beki.
Zgłoś
Avatar
twospliffs 2013-02-15, 17:08
niech chrupnie psychotropka i się uspokoi bo robi sobie tylko przypał i nic więcej
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-02-15, 17:49
Jak on śmiesznie zapitala nóżkami. Jak pedałek na sterydach .
Zgłoś
Avatar
Wredny Pan Musztarda 2013-02-15, 17:52 1
Testo mistrz! 100 razy lepsze filmiki robi niż te vlogerskie ścierwa, pseudo-gwiazdeczki internetu.
Zgłoś
Avatar
SLISKI_JOHNNY 2013-02-15, 17:56 1
Można się domyślić że mieszka w USA bo po 3 kursach na schodach był zmachany jak po przebiegnięciu maratonu...
Zgłoś
Avatar
burczy 2013-02-15, 20:18
Mnie się tam podoba vlog shoguna. Twoja rozgoryczona produkcja mniej.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-15, 20:56 1
cursecrow napisał/a:


możesz coś więcej napisać, jakieś linki do tej akcji.. o testo widziałem parę filmów, jestem nowy w tym temacie



Testo jak wiadomo zasłynął z filmików opisujących jego rzekome bogactwo min. cudowne lazienki i kuchnie na wypasie, kolekcję rzadkich zegarków (min. limitowane Rolexy) i bogaty barek alkoholi a filmiki charakteryzowały się hmm... specyficznym językiem, zachowaniem i sposobem wyrażania się o rodakach którzy zostali w kraju ("Polaczki-biedaczki"), kogoś te "Polaczki" w końcu ruszyły i namierzyli jego IP, okazało się, że słynny Testo mieszka w USA u cioci ktora sprząta domy (stąd pewnie te luksusowe wnętrza na filmikach) i jest raczej podrzędnym obszczymurkiem niż bogaczem, rodacy mieszkający w USA w okolicy zebrali się w kilku chłopa i poszli go odwiedzić, niestety pan nie był skłonny wyjść na dwór i "porozmawiać" z kiloma kafarami w rozmiarach 2 metra na 2 metra (a kto by chciał i wezwał policję, ale efekt został osiągnięty - filmiki zniknęły i teraz jak widac Testo jest bardziej ugrzeczniony Całe sprawozdanie "akcji" jest na wykopie i chanie bodajże, jak znajdę to podrzucę linka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie