18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Testujemy Cebrę
Tom9310 • 2020-01-03, 11:54
Dość odważna osoba którą Sadolowi miłośnicy dwóch kółek mianują tytułem: "moto-pizdeczki" postanowiła wybrać się prawdopodobnie po obiedzie u mamy na przejażdżkę. Odważna jazda towarzyszyła do czasu;) I oczywiście nie zabrakło końcowej "wisienki na torcie". Z pozdrowieniami dla wszystkich "moto-pizdeczek"
Ps. Jak było to chuj w dupę: P

Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2020-01-03, 13:07 5
sensualna napisał/a:

szkoda że to tylko Polska i za niskie mandaciki dają takim debilom



Za taką jazde policja nawet mandatu nie wystawia tylko zabiera kwity i do sądu
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2020-01-03, 13:34 3
Hehe na początku pomyślałem jak policjant podjechał na motorze,że kumpel podjechał i zbili pione
Zgłoś
Avatar
D................a 2020-01-03, 13:34 4
poligon6 napisał/a:

Dlatego nie mam litości dla takich kurew na drodze. Jak widze takiego przygłupa od razu puszczam migacz w lewo niewazne czy jedzie za mna czu z przeciwka. Jest spora szansa ze taki szympans drogowy sie połozy.
A najlepiej zwolnic przedz dziura jak nie ma mozliwości wyprzedzenia, duża szansa ze sie wpierdoli i połamie.


Zwykłą jebaną szmatą jesteś, tak przy piątku masz trochę szczerości.
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-03, 13:38
Aha i to nie jest filmik mojego autorstwa drodzy Sadole
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-03, 13:38 7
Derma napisał/a:

Zwykłą jebaną szmatą jesteś, tak przy piątku masz trochę szczerości.



Jebanymi szmatami sa ludzie jak ten na filmiku i takim podstawiam zawsze noge na drodzę. Widzę że moto pizdeczkowa solidarność sie odezwała jak wsród pedałow.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-01-03, 13:45
Jednak w Polsce to jest dyskryminacja z powodu odmiennych orientacji... Wystarczyło parę minut jej pokazywania, żeby dostał za to mandat!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2020-01-03, 13:58 8
dennissliwa napisał/a:

Bo jestes zwykłą kurwą..



Kurwą jest ten, który świadomie naraża życie i zdrowie innych użytkowników drogi popisując się w ten sposób. Pierwszy raz zgodzę się z tym draniem, poligonem.
Tak samo, jak zgadzam się za rozwieszaniem linek na prywatnych drogach i w lasach.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-03, 14:07 1
CBR od zawsze tłumaczone - Całkowity Brak Rozumu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-03, 14:29 3
Ależ to jest moc, czujecie to kurwa autopizdy w swoich śmiesznych puszkach?

Żartowałem, szkoda że się nie rozjebał.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-03, 14:39
bakus1233 napisał/a:

Czemu nie robią materiału w tv o tym motocykliście, że zapierdala przez miasto 180km/h a o gostku z białej m3 co jeździł po Warszawie tak?? Czemu się do jednych przypierdalają a do drugich nie?



Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.

Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypierdolę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-01-03, 14:41
Wisienka na torcie to by była jakby mu od tego szarżowania urwała się głowa na jakimś słupie.
Zgłoś
Avatar
madufo 2020-01-03, 14:51 2
kanal nieaktywny od 2 lat wiec mozliwe ze juz sie rozjebał
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-03, 14:58 2
Velturek napisał/a:

Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.
Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypierdolę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.



Tak, jeśli chodzi o cenę motocykli w porównaniu do samochodów to nie trzeba dużo wydać żeby mieć frajdę.
CBR jak na tym filmie w granicach 15-18 tys. Ale można kupić coś starszego za 6 i jeśli się trafi nawet to będzie prosty. Nie ma sensu porównywać i samochodu do motocykla ani na odwrót bo to kwestia hobby raczej i gustu

Zgłoś
Avatar
camson 2020-01-03, 15:53 3
bakus1233 napisał/a:

Czemu nie robią materiału w tv o tym motocykliście, że zapie**ala przez miasto 180km/h a o gostku z białej m3 co jeździł po Warszawie tak?? Czemu się do jednych przypie**alają a do drugich nie?


Bo ten z Warszawy miał chociaż skilla, a tu żadnego nie widzę hehehe
Zgłoś
Avatar
XENOO 2020-01-03, 15:55
Do zobaczenia na Hardzie kolego LWG
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie