18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
miliard31 2012-11-08, 15:29
Mam nadzieje że na torrentach będzie promocja.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-11-08, 16:00
Skyrim...marna amerykanska wersja Naszego Polskiego Wiedzmina
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-08, 17:07
no lify pierdolone.
Zgłoś
Avatar
smiechlem 2012-11-08, 18:46
Bridgwater88 napisał/a:

Skyrim...marna amerykanska wersja Naszego Polskiego Wiedzmina



Marna? Dlatego Ludzie ocenili ją na 9.8/10 a wiedźmiaka na 9.0/10? To prawda, że skyrim ma dość powtarzalne misje typu przynieś to czy to ale wyróżnia się otwartością walki i większym rozwijaniem naszej postaci niż wiedźmiak, więc daj sobie spokój bo każdy wie że seria TES jest jedną z najbardziej szanowanych i najwyżej ocenianych serii na świecie obok gothica i twój wiedźmiak który ma dość krótką fabułę nie dorasta tej serii do pięt. Pomijając fakt że cała seria TES jest zapewne starsza od ciebie.
Zgłoś
Avatar
teken 2012-11-08, 19:32 1
Skyrim jest dobry, ale na swój sposób. Wielu osobom gra się nie podoba, bo nie jest liniowa i oskryptowana. TES stawia na pełną otwartość świata. Ja tam skyrim lubię, ale brak takiego prowadzenia za rączkę jest odczuwalny, dlatego też wolę np Dragon Age od tego, bo tam mam skrypty, akcję, pewnego rodzaju swobodę, ale i jestem prowadzony.
Tak samo jest z Wiedźminem, to gra wchuj ograniczona (zwłaszcza jeśli chodzi o teren do eksploracji), zwiedzania jest mało, bo idziesz tam gdzie ci każą, ale jest zajebista ze względu na fabułę.

Skyrim fabułę (główną) ma słabą i krótką jak kariera Najmana, ale nadrabia to wielkim światem i tym, że gdzie nie pójdziesz to znajdziesz jakąś jaskinię, ruiny, które to każde ma swoją historię i często fajne zadania.
To za co należy im się szacun to muzyka. Kurwa aż mnie ciarki przechodzą.
Coś jak BioWare, muzyką potrafią kurwa zrobić każdy klimat.

To co mnie w Skyrim denerwuje to to, że trailery są zajebiste, ale ni jak ma się to do rzeczywistej gry ;p
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-08, 20:42 2
morrowind to było jedno z lepszych rpg w jakie gralem

Dla mnie jest tak

Baldurs gate - miejsce 1
Gothic (oprócz trójki i reszty gówna) - miejsce 2
Morrowind - miejsce 3
Zgłoś
Avatar
M................3 2012-11-08, 20:56
Gra jest w chuj nudna, ciągle mamy to samo: wchodzimy do jaskini- bandyci, później trupy. I tak całą grę, bo często w misjach wchodzi się do jaskiń. Jakiś zamek: paru magów, trochę rycerzyków i łuczników.
Zgłoś
Avatar
Sober159 2012-11-08, 22:23
No szczerze mówiąc fabuła skyrima V jest dosyć płytka, grywalność całkiem niezła, grafika jak na te czasy.. mierna. Generalnie tes nigdy mnie nie pociągał i uważam że szału nie robi zwyczajny rpg. Pierwsze 2 części były dosyć dobre jak na tamte lata potem już jechali ciągle to samo..
Zgłoś
Avatar
teken 2012-11-09, 16:43
Przy tej wersji kawałka Dragonborn aż mnie ciarki przechodzą ;D
Zgłoś