18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
Stefan_Sigal 2012-01-10, 21:30 28
tofur napisał/a:

swoją drogą nie jestem gitarzystą, ale idę o zakład, że nauczył bym się tego w 2 godziny



Szczerze, myślę że Stevie Wonder zagrałby to lepiej od ciebie choć w życiu nie widział gitary na oczy
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2012-01-10, 21:31 1
Każda muzyka, która wykonana jest na instrumentach, na których twórcy uczyli sie grac latami jest dobra. Mimo, że nie lubie wszystkich gatunków muzyki instrumentalnej, to jednak przyznaje, że to też muzyka...... a "coś" zrobione na komputerze to nie jest muzyka tylko syf.
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-01-10, 21:31 2
ciekawe czy dubstepowcy zrobili by swoją wersje na piłach łańcuchowych i kosiarkach do trawy?
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2012-01-10, 21:37 2
Ty nawet pewnie jednego kawalka techno nie slyszales. a pieprzysz. załoze sie ze nie odrózniasz electro od techno. a co do filmiku to koles wymiata:)
Zgłoś
Avatar
m8 2012-01-10, 21:39 1
Mnie też przy graniu wkurwiają oparcia w fotelu i trzeba z wiosłem kombinować... Piwo, za całokształt i czyste bendy
Zgłoś
Avatar
Hybris 2012-01-10, 21:41 2
Do autora - rozumiem, że podoba Ci się główny soundtrack z Ojca, ale gitarzysta mimo wszystko nie bije na kolana, a takich coverów jest w ku... dużo. I wiele lepszych.

Tofur @
Daje Ci 2 godziny, dobra dzień, potem wrzuć filmik na którym pokazujesz skill'a.
Żeby być na takim poziomie to trzeba już 'trochę' grać, koleżko.
Mówi Ci to ktoś kto sam ma styczność z gitarką.
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-01-10, 21:41
Ja pierdole, ależ ten film sadystyczny... Na harda z nim.
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-01-10, 21:42 3
umiem lepiej na guitar hero
Zgłoś
Avatar
nightcravler 2012-01-10, 21:49 4
Typowy fan metalu, swoja muzyke uwaza za zajebista (a jest chujowa) dyskryminujac inne gatunki(ktore sa o wiele lepsze)...

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!

Ja jebie... I don't wanna live on this planet anymore...
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-01-10, 21:57
i tak w mam talent by kwalifikacji nie przeszedł, bo nie śpiewa...
Zgłoś
Avatar
willove 2012-01-10, 22:00
letitbleed napisał/a:

@up
wypominasz "typowemu fanowi metalu" dyskryminację innych gatunków po czym piszesz, że ten rodzaj muzyki jest "chujowy". Hipokryzja?



Nie. Raczej zniżenie się do poziomu autora. Bezsensowne, lecz potrzebne.
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-01-10, 22:00
nightcravler napisał/a:

Typowy fan metalu, swoja muzyke uwaza za zajebista (a jest chujowa) dyskryminujac inne gatunki(ktore sa o wiele lepsze)...

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!

Ja jebie... I don't wanna live on this planet anymore...



jak cytujesz kogoś to zrób to dobrze ;]
Zgłoś
Avatar
m8 2012-01-10, 22:01
No ta, bo jak nie lubi techno, to pewnie brudny metaluch, co wpierdala koty razem z sierścią. Tak jak każdy przeciwnik partii rządzącej, to obowiązkowo elektorat pisu... BTW. nie lubię metalu & polityki
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-01-10, 22:13
Wszystko dobrze a gitary trzymac ni potrafi. Po mojemu duzo lepiej by to brzmiało na czystym kanale z jakims ładnym efektem i trolami. Jak na mandolince
Zgłoś
Avatar
cromagxxx 2012-01-10, 22:15 1
Czemu "techno pojeby" i "popowe ciule" od razu..?
Takie rockowe szmaty, bękarty powinny wrócić do gimnazjum i nie mieć tu wstępu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie