18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
The Most Wanted App
D................k • 2013-05-16, 17:36
Darmowa gra na smartfony stworzona na zlecenie... polskiej policji.




Brawa dla pomysłodawców tego innowacyjnego projektu.

Gierka do pobrania:
themostwantedapp.com/pl
Zgłoś
Avatar
1................x 2013-05-16, 19:48
Jak sprzedać gościa który ukradł masło w biedronce, a zostawić przy władzy bandę złodziei.
Zgłoś
Avatar
YeeZooS 2013-05-16, 19:56 14
Hahahahahahahah. Jak przeczytałem kilka komentarzy powyżej, to pierdolnąłem
Tak, tak. Jebać policje. Życzę wam, by zgwałcili waszą matkę, żonę i córkę, zapierdolili cały majątek a wam spuścili wpierdol, ciekawe co wtedy cwaniaki zrobicie? Grube ryby, coś tam coś tam, a kto wam zabrania się nimi stać? A no tak, polityka ukierunkowana przeciwko wam. Gdyby nie politycy, bylibyście milionerami.
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-05-16, 19:56
No tak... To złodziei teraz będą łapać obywatele a policjanci już tylko budżet ,,łatać" -.-
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-05-16, 20:06
Pewnie poszukiwani za przekroczenie prędkości albo nieprawidłowe zaparkowanie, policja w tym kraju przecież niczego innego nie robi.
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-16, 20:09 2
Cytat:

Gówno mnie to obchodzi, bo wiem jak działa Polska Zjebana Policja i cały rząd. Tylko szkoda że te śmiecie nie zrobią porządku w Polityce bo z stamtąd idą w kraj chore przepisy ustawy itp które dzięki temu produkują przestępców w Polsce. Nie marudzę piszę jak jest. Wszyscy wiemy że to jedna wielka ściema albo prawie wszyscy. Małe rybki się łowi a rekiny cały czas mają się dobrze za dużo czytam wiadomości aby nie wiedzieć tego. Wiem ktoś napiszę że jestem taki czy owaki ale nie szanuję Policji i Przestępców to jedna i ta sama banda tylko jedni w mundurach a drudzy bez. Ktoś mi wyskoczy że gdyby nie Policja to bym nie żył, albo ktoś napiszę że chyba dostałem wpierdol od Policji dlatego tak piszę, jeszcze ktoś inny, napiszę jeszcze coś innego i huj z tym wszystkim. Najlepsze jest to jak sam myślisz nie idziesz za stadem baranów i sam sobie wyrabiasz opinię i samodzielnie myślisz robią z nas wszystkich debili już sami nie wiecie komu macie wierzyć i kto ma rację. Chcę tylko normalnego spokojnego życia bez tego całego Cyrku



Ale tak jest od zawsze. Chłop musiał oddać szlachcicowi dziesięcine, szlachcic podatek królowi. Tu nie chodzi o to, by łapać skurwysynów, przez których żyć się nie da godnie: tu chodzi by łapać tych, którzy są ścierwem, na samym końcu tego łańcuchu prawa. Gdzieś przeczytałem, że "Prawo jest jak płot. Wilk przeskoczy, żmija się prześlizgnie, a bydło przynajmniej nie rozchodzi się tam gdzie nie powinno." Nie zmienisz tego, w każdym kraju politycy czy policjanci są ponad prawem, tu nie chodzi o likwidowanie tego, tylko o dopasowanie się na tyle do systemu, by nam nie przeszkadzało za wiele. W tym wypadku, albo spierdolenie z kraju, albo rozpierdolenie rządzących. Bo siedzieć i narzekać każdy kurwa może, a gdyby chociaż połowa z tychże osób coś konkretnie zrobiła, to w Polsce dałoby się żyć. I nie mówię tu o pierdoleniu na facebooku jak smutno, nie mówię tu o pisaniu postów na sadolu, by następnie sobie zwalić w dziale Hard. Tu chodzi o konkretne rzeczy jak choćby pikietowanie pod sejmem.
Zgłoś
Avatar
kamanes 2013-05-16, 20:12
@straatveger
Znowu dałeś cielska! Parówo

Zgłoś
Avatar
wojtasson2 2013-05-16, 20:30
Ściągnąłem to na telefon i uprzedzam, że działa tragicznie.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-05-16, 20:32
wojtasson2 napisał/a:

Ściągnąłem to na telefon i uprzedzam, że działa tragicznie.


bo keylogger w tle chodzi
Zgłoś
Avatar
a................s 2013-05-16, 21:11
teraz tylko shakować grę i wkleić tuska z ekipą XD
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-16, 21:17
umieścili zdjęcia w grze bez zgody tych osób, policja powinna iść za kratki
Zgłoś
Avatar
luki666 2013-05-16, 21:41
O dziwo jeszcze nie widziałem aplikacji z prostytutkami . Pozwólmy kontrolować się jeszcze bardziej , za niedługo będą wrzucać zdjęcia osób które są niewygodne dla państwa i wystarczy zobaczyć i zawiadomić ,a resztę załatwi nasze ukochane państwo. Konfidentem może zostać każdy racja ^^.
Zgłoś
Avatar
Jehowy_Dzieciak 2013-05-17, 0:19
Sąd, konfidenci, psy to jedna banda- przeciwko kurewstwu JP propaganda!
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-17, 9:00
a jest wersja z politykami?
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-17, 9:52 2
Jehowy_Dzieciak napisał/a:

Sąd, konfidenci, psy to jedna banda- przeciwko kurewstwu JP propaganda!


Proszę Cię, zabij się kurwa
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-17, 10:48
Fajne rozwiązanie, a do cwaniaczków JP i tym podobnym. Wszystko pięknie ładnie... żadnego donoszenia, do czasu aż taki poszukiwany komuś znajomemu krzywdy nie zrobi.
Pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie