18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
THE STEVE WILKOS SHOW
~ Donnie Darko • 2012-07-26, 20:12
THE STEVE WILKOS SHOW.

eks glina, eks ochroniarz z programu Jerry Springer Show, człowiek mistrz.
Angielski wymagany.

WARTO OBEJRZEĆ CAŁOŚĆ. Gościu rozpierdala po całości i MEGA szacunek dla jego pracy.

(Człowiek frajer)





(Nastoletnia "twardzielka")


Warto poszukać na YT innych odcinków bo są jeszcze w chuj cięższe tematy (pedofilia, morderstwa, zdrady, itd. itp.), te powyżej to pikuś
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-07-27, 10:52
Steve Wilkos przerósł swojego mistrza czyli Jerrego Springera.

Obejrzałem większość sezonów Springera i powiem wam , że albo dobrze płacą tym amerykanom za występy w tych programach albo po prostu u nich jest to normalne nie wiem nie byłem w USA ale trzymam się raczej tej drugiej wersji. Były w tym programie skrajne przypadki... np małżeństwo 25-letnie okazuje się , że gość zdradza żonę od 10 lat z.... kolegą z pracy a w programie mu się oświadcza przy żonie i najstarszych dzieciakach...

Ale są o wiele gorsze przypadki kto oglądał na pewno się domyśla ; )
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2012-07-27, 11:03
warto wspomnieć, że Steve Wilkos to Polak amerykańskiego pochodzenia
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-07-27, 11:58
Straszna pizda z tego Joego. Jakby jeszcze nosił rurki to już totalnie zasługiwałby na tytuł 'pizdy roku'. Ale piwo za 8 Mile
Zgłoś
Avatar
Samael6 2012-07-27, 14:06
krag napisał/a:

Albo jest to tak zajebiście ustawione jak Rozmowy w toku albo ludzie, którzy przychodzą do tego programu są tak głupi. Sam nie wiem co gorsze.



Albo jest to kraj skrajnych debili (USA) znając życie o szczeniaku jeszcze usłyszymy jak se broń kupi i pójdzie sobie do przedszkola postrzelać
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-07-28, 13:44
Samael6 napisał/a:



Albo jest to kraj skrajnych debili (USA) znając życie o szczeniaku jeszcze usłyszymy jak se broń kupi i pójdzie sobie do przedszkola postrzelać



Albo odwiedzi Steva
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-07-31, 6:26
ProVVe napisał/a:

KURWA RZADAM WYDANIA BRONI


Co kurwa robisz?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-07-31, 15:00
~ Donnie Darko, 4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa.
Zgłoś