18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
erniii 2009-11-17, 11:58
fakt, jestes w chuj sadystyczny grajac w simsy
Zgłoś
Avatar
eevi 2009-11-17, 12:55
CJ pralka była taka srebrna np. już w pierwszej części pffff

Jak Simsy nie są strategią? A mordowanie i rozkładanie grobów w ogródku?
Zgłoś
Avatar
jonek00 2009-11-17, 15:06 3
erniii napisał/a:

fakt, jestes w chuj sadystyczny grajac w simsy


to zależy co z nimi robisz. wiesz że zajmuje około 3 dni zanim zdechnie z głodu? wiem że jak zamykało się kolesia w ciasnym pokoju i obstawiło się dookoła kuchenkami, to kwestią czasu było zapalenie się jednej z nich i spalenie sima żywcem (nie wiem czy w innych częściach się tak da, w pierwszej się dało). może to trochę prymitywny sposób spędzania wolnego czasu ale w podstawówce prześcigaliśmy się z kumplami kto znajdzie najzajebistrzy sposób śmierci w grze całe cmentarze się budowało.... to były czasy...
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-11-17, 18:33
Ja też grałam w jedynkę w podstawówkę, dopóki nie dorwałam Wolfa i Serious Sama. Wtedy już wiedziałam, że Sinsy to porażka i więcej nie tykałam. Zaczęłam grać w inne gry, które bardziej mi odpowiadają
Zgłoś
Avatar
RAJA 2009-11-17, 19:44
Na półce jest jakiś dodatek - osiedlowe życie, ciekawe czy jest moduł bójek i picia piwa pod klatką??
Zgłoś
Avatar
Morozow 2009-11-17, 20:26
Dodatek "Osiedlowe Życie"? Można tam chlać browary na klatce schodowej, palić fajki za śmietnikiem i podpierdalać telefony?
Zgłoś
Avatar
maxolek914 2010-02-05, 23:28
nie no jak przypominam sobie o tej grze o mi się na mysl nasuwa taki obrazek jak dziewczynka mówi do chłopca "pobawmy się w życie". Gry są po to by poczuć to czego nie czujemy na o dzień. ja gram w CoD MW2 bo najprawdopodobniej nigdy nie zostanę żołnierzem a takie strzelanki mi się podobają. Może simsy robi się dla socjopatów?
Zgłoś