18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SantaMaria 2023-06-23, 14:03
ale psychopata prawdziwy...
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-06-23, 15:32 5
~VeIture napisał/a:

W sumie... tak się zastanawiam... ogólnie na świecie a nie tylko tam czy tylko u nas.
Czemu kurwa facet leci się ustawiać z samotną matką skoro nie lubi gówniaków?
Samotne matki to odrębny gatunek popierdolonych, zwykle roszczeniowych, bab dla których bombelek/bombelki to "ich całe życie" itp. itd. abs. esp.
Chcesz ruchać samotną matkę to się naucz, że bachor zawsze tam będzie i w 99.9% przypadków dla matki ten bachor będzie w chuj ważniejszy od ciebie. Dlatego jak już się pierdolisz w bagno z samotną matką i jej toną emocjonalnego bagażu to albo po męsku bierz na klatę, że gówniak będzie na piedestale i zawsze będzie wkurwiający - jak to dzieci, cudze - albo szukaj innej szpary do kiszenia ogóra.
Raz w życiu z samotną matką się umówiłem i po tym jak przyszła do mnie ze swoimi dziećmi w wieku... nie wiem kurwa... no przedszkole jakoś ale do przedszkola nie chodziły... Nie kurwa, nigdy więcej. Ja pierdolę.



pierdolisz swoje smuty ! jest dużo normalnych kobiet z dziećmi które są normalne ! i do tego mają normalnych chłopów co zaakceptują nie swoje dziecko ! znam takich osobiście i nie jest to żadna patola.. wyjdź z domu do ludzi to może więcej zobaczysz.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-06-23, 15:45 5
ra0mir napisał/a:

Teraz, bez nogi, to kurwa by cię nawet nie chciała



Ruchanie samotnej matki to akt (seksualnej) desperacji.
Niestety.
Robia to wyłącznie przegrywy.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-23, 17:30 2
~VeIture napisał/a:

W sumie... tak się zastanawiam... ogólnie na świecie a nie tylko tam czy tylko u nas.
Czemu kurwa facet leci się ustawiać z samotną matką skoro nie lubi gówniaków?
Samotne matki to odrębny gatunek popierdolonych, zwykle roszczeniowych, bab dla których bombelek/bombelki to "ich całe życie" itp. itd. abs. esp.
Chcesz ruchać samotną matkę to się naucz, że bachor zawsze tam będzie i w 99.9% przypadków dla matki ten bachor będzie w chuj ważniejszy od ciebie. Dlatego jak już się pierdolisz w bagno z samotną matką i jej toną emocjonalnego bagażu to albo po męsku bierz na klatę, że gówniak będzie na piedestale i zawsze będzie wkurwiający - jak to dzieci, cudze - albo szukaj innej szpary do kiszenia ogóra.
Raz w życiu z samotną matką się umówiłem i po tym jak przyszła do mnie ze swoimi dziećmi w wieku... nie wiem kurwa... no przedszkole jakoś ale do przedszkola nie chodziły... Nie kurwa, nigdy więcej. Ja pierdolę.



a ty to kurwa taki apollo jesteś, że szok! jeszcze na dodatek bez kulasa! również znam ludzi, którzy pokochali jak swoje i nie narzekają. spotkałeś jedną i na podstawie tego wyrobiłeś swój światopogląd, nie bierzesz nawet pod uwagę, że ludzie potrafią się normalnie rozejść, matka może nawet ojca nie poinformować, że to jego, żeby mieć spokój, albo zwyczajnie może być młodą, zdrową wdówką... ona sobie ułoży życie z tymi dzieciakami, które wyrosną i pójdą w świat, a ty nadal będziesz siedział w piwnicy i bił się o wirtualne piwa
Zgłoś
Avatar
Lomzak1 2023-06-23, 18:30 4
Baba z bachorem to opcja dla desperata.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2023-06-23, 18:39
Mam fajna brzytwę z miłą chęcią bym go z nią ożenił.
Zgłoś
Avatar
Sidas636 2023-06-23, 20:18 3
Latissimus napisał/a:

W pizdeczkę by wylapał



co ty pjehdolisz typiarzu, ryja pruje bachor to co zrobić

metyoo napisał/a:

a ty to kurwa taki apollo jesteś, że szok! jeszcze na dodatek bez kulasa! również znam ludzi, którzy pokochali jak swoje i nie narzekają. spotkałeś jedną i na podstawie tego wyrobiłeś swój światopogląd, nie bierzesz nawet pod uwagę, że ludzie potrafią się normalnie rozejść, matka może nawet ojca nie poinformować, że to jego, żeby mieć spokój, albo zwyczajnie może być młodą, zdrową wdówką... ona sobie ułoży życie z tymi dzieciakami, które wyrosną i pójdą w świat, a ty nadal będziesz siedział w piwnicy i bił się o wirtualne piwa



to nie pozdrawiam takich debili, pokochać jak swoje XD zwłaszcza jak takie gówniaki dajmy na to są już starsze ... To po prostu poznałeś ludzi, którzy są bez ambicji, nisko mierzą, nie mieli nigdy jaj założyć własnej rodziny , ulepić gówniaka swojego tylko pierdlenie o kochaniu jak swoich. Za*eb se baranka o ściane pls. Ciekawe co Ci gówno powie w wieku 18 lat albo 16, ciekawe czy będzie takie jak swoje XDDDDD
Zgłoś
Avatar
buenos11 2023-06-23, 20:45
bialas888 napisał/a:

Pominąłeś jeszcze jedną istotną kwestię. Oprócz jej bagażu doświadczeń i gowniaka, w twoim życiu jeszcze najprawdopodobniej przewijać się będzie ojciec gowniaka. Więc w pakiecie będzie jeszcze dostaniesz jeszcze obcego chłopa, który zalał twoją partnerkę i którego będziesz co jakiś czas widywał oraz najpewniej będziesz musiał jeszcze o nim słuchać, bo przecież będzie dzieciaka odbierał/odwoził, będą alimenty, mogą pojawić się spory i tak dalej.



Taaa do tego dopisz że całujesz ja po tym jak targała jego pęcinę i spusty . Ale przeciez one nikogo przed tobą nie miały
Zgłoś
Avatar
DeepHell 2023-06-23, 21:28 1
~VeIture napisał/a:

Raz w życiu z samotną matką się umówiłem i po tym jak przyszła do mnie ze swoimi dziećmi w wieku... nie wiem kurwa... no przedszkole jakoś ale do przedszkola nie chodziły... Nie kurwa, nigdy więcej. Ja pierdolę.



Było se kurwa emerytkę znaleźć.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-23, 23:35
Sidas636 napisał/a:

co ty pjehdolisz typiarzu, ryja pruje bachor to co zrobić
to nie pozdrawiam takich debili, pokochać jak swoje XD zwłaszcza jak takie gówniaki dajmy na to są już starsze ... To po prostu poznałeś ludzi, którzy są bez ambicji, nisko mierzą, nie mieli nigdy jaj założyć własnej rodziny , ulepić gówniaka swojego tylko pierdlenie o kochaniu jak swoich. Za*eb se baranka o ściane pls. Ciekawe co Ci gówno powie w wieku 18 lat albo 16, ciekawe czy będzie takie jak swoje XDDDDD



w chuju mam twoje niepozdrowienia! zacznij od tego, żeby traktować dziecko jak dziecko, nie jak gówniaka! jeżeli jesteś normalnym człowiekiem dla takiego dziecka to i ono w przyszłości będzie cię traktowało jak człowieka, być może jak ojca! ale najwyraźniej nie znasz wzorca normalnej rodziny i jedyne co potrafisz z siebie wysrać to "gówniak" i "kaszojad". Jak dorośniesz to może(?) zrozumiesz, a póki co nie wypowiadaj się w tematach, o których masz pojęcie jak kaczyński!
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-06-24, 0:19
~VeIture napisał/a:

zemu kurwa facet leci się ustawiać z samotną matką skoro nie lubi gówniaków?
Samotne matki to odrębny gatunek popierdolonych, zwykle roszczeniowych, bab dla których bombelek/bombelki to "ich całe życie" itp. itd. abs. esp.
Chcesz ruchać samotną matkę to się naucz, że bachor zawsze tam będzie i w 99.9% przypadków dla matki ten bachor będzie w chuj ważniejszy od ciebie. Dlatego jak już się pierdolisz w bagno z samotną matką i jej toną emocjonalnego bagażu to albo po męsku bierz na klatę, że gó



SlimShady napisał/a:

Poczucie humoru roboli z budowy



Ja tam nie wiem, wiesz lepiej jak koledzy z pracy żartują.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-06-24, 1:50 2
metyoo napisał/a:

w chuju mam twoje niepozdrowienia! zacznij od tego, żeby traktować dziecko jak dziecko, nie jak gówniaka! jeżeli jesteś normalnym człowiekiem dla takiego dziecka to i ono w przyszłości będzie cię traktowało jak człowieka, być może jak ojca! ale najwyraźniej nie znasz wzorca normalnej rodziny i jedyne co potrafisz z siebie wysrać to "gówniak" i "kaszojad". Jak dorośniesz to może(?) zrozumiesz, a póki co nie wypowiadaj się w tematach, o których masz pojęcie jak kaczyński!



A Ty jakie masz pojęcie? Kaszojad dla matki będzie najważniejszy, a ty masz tylko zapewnić im obojgu byt i o ile szczęście dopisze będzie cię traktowała dobrze.
To nie jest Twoje dziecko no chyba że chodzi o opłacenie zielonej szkoły, czy kupno nowych butów zimowych. Broń boże próbuj wychowywać po swojemu, bo to KURWA NIE JEST TWOJE DZIECKO(KASZOJAD)!
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2023-06-24, 11:09 1
Samotne matki to można co najwyżej ruchać bez zobowiązań i w międzyczasie bawić się. Jak lata twojej młodości i jej miną, a dzieciak będzie już duży i nie będzie wymagał opieki to ewentualnie można się wiązać. W takim układzie facet powinien jak najmniej dawać, a jak najwięcej brać małym kosztem.
Zgłoś