18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
To już chyba przesada
ShadowZ • 2014-02-23, 20:25
Dokąd ten świat zmierza...

Przedstawiciele zacnej grupy wiekowej zwanej popularnie gimbazą wymyślili coś tak popierdolonego, że mój musk już nie ogarnia.

https://www.facebook.com/pages/Akcja-Mam-Dawida/1473227592898676

Cytat ze stronki:

Jebany gimbus napisał/a:

"Masz Dawida. Mam Dawida."
jeżeli masz problem z samookaleczaniem czy czymś podobnym weź marker, pisak, i napisz na swoim nadgarstku "Mam Dawida."
za każdym razem gdy znów będziesz chciał/chciała to zrobić pomyślisz o pajacyku, i przypomną Ci się wszystkie koncerty, wszystkie filmiki, zdjecia na instagramie, odpowiedzi na asku, posty na facebooku. I kto wie. Może się powstrzymasz. Oby. Dawid by tego chciał.
Przypomnij sobie jak kiedyś była akcja motylkowa.. to nic innego! to dokładnie to samo tylko takie.. Nasze. Kwiatonators. Tylko My. Pamiętamy o Dawidzie, dlatego NIE PODDAJEMY SIĘ, WCIĄZ WALCZYMY i... Mamy Dawida.
Weź marker, napisz, powstrzymaj się.
Jeśli nie dla Kwiatonators.. to dla Kwiatuszka. Dla samej/ samego siebie./A.





Kurwa, co się dzieje z tym światem.

Co śmieszniejsze, jakieś pokurwy się w to bawią:


Tyle mojego bólu dupy, może ktoś wstawić maść?
*Top koment gwarantowany!
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-02-24, 19:31
co to jest ten cały facebook?
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-02-24, 20:38
pierdolone emo pizdy. jak masz sie zabic, to to kurwa zrob anie pierdolisz sie. nasza rasa ludzka nie ma szans przez takie niedojeby
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-02-24, 20:41
Mamo maaamo maaaamoooooooo ja nie rozumiem!!!
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-24, 20:58 1


Tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-24, 21:21 2
WaflowyRurku napisał/a:

Łap,
Sam sobie też zaaplikuje bo mnie krew zalewa jak widzę takich ludzi.
Nie mogę zrozumieć idei cięcia się, po co? po jakiego grzyba ciąć łapy i robić z siebie ofiarę a potem rzucać zdjęcia na "fejsika"?
Bo co, kartkówkę z "bioli" oblałeś? bo wielka 2 tygodniowa miłość cie rzuciła?
Nie lepiej wyładować to w inny sposób? posłuchać muzyki, pobiegać, poforsować się ćwiczeniami siłowymi? (ewentualnie wejść na harda i pooglądać rozrywanych ciapaków czy baby z kutasami)
No tak, gimby i ich problemy XXI w.



Ty, nie każdy ma problemy problemów twojego kalibru. A teraz sobie wyobraź np. że cie ojciec rżnie w dupala, najebany wujek każe ci robić mu pałę, matka dla rozrywki przypala cię petami, albo chuj wie co jeszcze.

Musi być naprawdę fajnie wskazywać kto jest niedojebany, a kto "normalny", "zdrowy", czy jakich tam epitetów używacie, leżąc wygodnie na kanapie, przeglądając przy tym sadistica, pijąc piwko... A za jedyne zmartwienie mając kwestię, czy będzie zarabiało się 1600, 2500, czy 4000 zł, nie zdając sobie sprawy jednocześnie z faktu, że gdy będzie się miało i 10k/miesiąc, nie przybywa nic do szczęścia względem 1,6k/miesiąc.

Wy, gimby, wiecie może jak żyć... Ale wyłącznie w waszych warunkach. Wasze zdanie nie byłoby już tak pewne, gdybyście wypowiadali je z ojcowskim kutasem w dupie.
Zgłoś
Avatar
Bladess 2014-02-24, 21:38 1
Pącki napisał/a:

Od Dawida to się odpierdolcie
Porównywać takie ładne imię do upośledzenia umysłowego, no kurwa



dokładnie, odpierdolcie się ode mnie...

Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-24, 21:46
To, że dzieciaki są głupie to żadna nowość. Pytanie brzmi co kurwa rodzice robią? Nie widzieć że chodzi taka jebnięta ze sznytami na ręku i potem jeszcze sobie jakieś hasełka na ciele markerem wypisuje to trzeba być chyba ślepym... Już sobie wyobrażam jakby mnie moja mama ścierą sprała po łapach za taki durny pomysł
Zgłoś
Avatar
fayhan 2014-02-24, 21:49
Za gimnazjum chodziłem z taką dziewczyną co się cieła, Jebana taka wprawe miała, że już na udach się chlastała bo na rękach nie było miejsca. Małolatom się w dupach przewraca
Zgłoś
Avatar
Bezjutra 2014-02-24, 22:20
Tez bym sie samookaleczal jakbym byl taki tępy.
Zgłoś
Avatar
Animaru 2014-02-24, 22:47
Pamiętam na jednym weselu była kobieta z bliznami na przedramionach po cięciu się. Dorosła, z dziećmi, szczęśliwa. Przez głupotę z młodości na własne życzenie sprawiła, że pierwsze co się o niej myśli to pierdolnięta pizda.
Niech się tną, w przyszłości będzie wiadomo kogo unikać/nie zatrudniać/nie wchodzić w bliższą relację. Tępota sama się oznacza
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-24, 23:04
Animaru napisał/a:

Pamiętam na jednym weselu była kobieta z bliznami na przedramionach po cięciu się. Dorosła, z dziećmi, szczęśliwa. Przez głupotę z młodości na własne życzenie sprawiła, że pierwsze co się o niej myśli to pierdolnięta pizda.
Niech się tną, w przyszłości będzie wiadomo kogo unikać/nie zatrudniać/nie wchodzić w bliższą relację. Tępota sama się oznacza



Czy jeśli ktoś cię np. pobije, znaczy to, że jesteś tępa?
Zgłoś
Avatar
Doktór 2014-02-24, 23:12
Chodziłem z taką co się cięła. Wcale nie była tępa, wręcz ponadprzeciętnie inteligentna. Miała zaburzenia osobowości- osobowość dyssocjalna. Nie da się tego leczyć farmakologicznie ani żadną terapią. Nie potrafi odczuwać emocji, jedynie uczucia. Do końca życia będzie się z tym męczyć, nie potrafi nawiązać żadnej głębszej relacji, jest nieobliczalna.

Takich jest 2-3% w społeczeństwie.

Dlatego nie przyłączę się do jechania po tych dzieciakach, często to wynik spierdolonego dzieciństwa + podatności na to. Tylko współczuć.
Zgłoś
Avatar
jawor7 2014-02-25, 0:28
japierdole brak słów... najśmieszniejsze, że większość osób tnących się wcale nie ma do tego jakiś ogromnych powodów... większość da się przeżyć
Zgłoś
Avatar
ShadowZ 2014-02-25, 3:49 1
Musk, prosze, geniusze: en.wikipedia.org/wiki/Musk

No cóż, ktoś powinien wstawić obrazek "welcome to the internet"

Edit: Na prawdę wierzycie, że jakikolwiek człowiek bez upośledzeń psychicznych (zapewniam, że nie posiadam) jest w stanie popełnić 3 błędy w czteroliterowym słowie? :/ Smóteg.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-25, 15:07
ShadowZ napisał/a:

Musk, prosze, geniusze: en.wikipedia.org/wiki/Musk

No cóż, ktoś powinien wstawić obrazek "welcome to the internet"

Edit: Na prawdę wierzycie, że jakikolwiek człowiek bez upośledzeń psychicznych (zapewniam, że nie posiadam) jest w stanie popełnić 3 błędy w czteroliterowym słowie? :/ Smóteg.



Nie chcę ci tu udowodnić, że niedomagasz, a zwrócić uwagę jedynie na dość częsty błąd. "Naprawdę" pisze się razem. Nie traktuj więc mojego postu jako afront.
Zgłoś