18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-03-15, 17:36 1
@JADoktor
I tak i Hamerykanie i Kanadyjczycy znaja swoj numer rejestracji, bo musisz go podac policjantowi z pamieci jezeli zatrzyma cie i przeprowadza test na alkohol/narkotyki na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2013-03-15, 17:55 2
JADoktor napisał/a:

Ta kurwa i jeszcze mi powiecie ze hamerykanie znaja numer rejsracyjny swojego samochodu



Brak wiedzy elementarnej... To nie USA i nie HAMERYKANIE tylko KANADA i w dodatku z głównym językiem urzędowym Francuskim. Nie znasz się to proszę nie wypowiadaj się bo porównywanie Kanady do USA jest ja porównywanie Malucha do Porshe.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-15, 18:21
Matka mojej koleżanki miała Punto w Hatchback'u, a kilka razy próbowała wejść do Coope. Jak będę mieć swoje auto to będę każdy zakamarek znać. Teraz na razie tylko skuter, a z pamięci wymienię gdzie jaki kabel jest, gdzie ryska, gdzie pęknięcie, gdzie śruby brakuje, gdzie co było i kiedy wymieniane, nalepki, kolory - wszystko. I według mnie każdy powinien znać takie rzeczy, a na pewno już rejestracje bo co? Zaparkuje koło niego identyczny model samochodu w tym samym kolorze i 'kurwa który mój?'.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-03-15, 18:42
Prawko mi cztery lata temu zabrali, a dalej pamiętam rejestracje. Nie popisałeś się Doktorku
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-03-15, 18:47
Szczerze mowiac pedaly to macie racje,
Film jest z Kanady a wam gratuluje dobrych nauczycieli w waszych gimnazjach.
Komentrz pisalem od niechcenia i nie analizowalem zjeby filmu kaltka po klatce aby znalesc jakis blad. A sceneria i ten rodzaj fakeow kojarzy mi sie z Hameryka.
Zgłoś
Avatar
s................7 2013-03-16, 0:38
JADoktor napisał/a:

Ta kurwa i jeszcze mi powiecie ze hamerykanie znaja numer rejsracyjny swojego samochodu



Dla większości to pewnie jeden chuj, ale mimo wszystko poprawię - to Kanadyjczycy, a nie Amerykańce...
Zgłoś
Avatar
philipplipinski 2013-03-16, 14:08
JADoktor napisał/a:

Ta kurwa i jeszcze mi powiecie ze hamerykanie znaja numer rejsracyjny swojego samochodu



To są Kanadyjczycy
Zgłoś