18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
$ruba 2012-11-16, 19:21
Założę się że teksty "po co policja miałaby porwokować" albo "hahah policja atakowała policję żeby sprowokować patriotów żeby bili policję ,trzeba być intelektualnym zerem lub mieć naprawdę wyprany mózg żeby w to wierzyć" piszą ludzie którzy nie byli na marszu albo są zwykłymi bezmózgami. Nigdy nie miałem nic do policji, zawsze wydawało mi się że kibice/kibole po porstu ściemniają z tymi porwokacjami. Myślałem tak do niedzieli nie byłem zamaskowany byłem z przodu marszu dostałem gazem łzawiącym i gumową kulą. Dziękuje za taką Polskę.
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-11-16, 19:44
Ma ktoś link do całego materiału?
Zgłoś
Avatar
mblbn 2012-11-16, 19:47
Marian swój człowiek
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-16, 20:37 1
grabik napisał/a:

hahah policja atakowała policję żeby sprowokować patriotów żeby bili policję ,trzeba być intelektualnym zerem lub mieć naprawdę wyprany mózg żeby w to wierzyć


Hahah! Uczestnicy którzy zjechali do Warszawy z całej Polski na Marsz, zaatakowaliby policję wiedząc że ta jest cięta na nich i rok temu była rozwiązała marsz w trakcie trwania za identyczne "wybryki"? Trzeba być intelektualnym zerem lub mieć naprawdę wyparny mózg żeby w to uwierzyć.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-11-16, 20:39 1
Również miałem przyjemność uczestniczenia w MN i całkiem przypadkiem znalazłem się w okolicach jedynej konfliktowej sytuacji podczas Marszu.

Ewidentna dobrze zaplanowana policyjna prowokacja. Dobrze przemyślano miejsce w którym został zatrzymany pochód, po czym kilkanaście osób w oliwkowych i czarnych kominiarkach wyłoniło się zza kordonu policji - machając rękoma i coś krzycząc. Ktoś w tłumie rzucił hasło że to antifa i na reakcje sporej części kibiców nie trzeba było czekać. Nagle multum policji zaczęło spychać osoby które wybiegły na czoło pochodu w ulicę na której znajduje się Ministerstwo Rolnictwa - na drugim końcu tejże ulicy stał już inny kordon policyjny i tak oto mieli część tłumu zamkniętej w uliczce z której były tylko dwie drogi wyjścia obstawione przez Policję - zapewne liczyli na większą zadymę - jednakże większość osób zachowała się przytomnie [nie wszyscy]...

I również mogę stwierdzić że gdyby policji nie było tam w ogóle to obeszłoby się bez incydentów.

Tutaj zamieszczam pewną analizę - choć nie chronologicznie przedstawiona jest część wydarzeń:

sadistic.pl/dosadnie-przekazana-prawda-vt152193,30.htm1574138

Najśmieszniejsze są tylko analizy osób które przy tym nie były a mają wyrobioną opinię na podstawie pociachanych filmów.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-16, 21:32 1
no i dobrze gada, polać mu
Zgłoś
Avatar
kesaburg 2012-11-16, 22:27
nie kurwa TVN to jest kurwa zajebiste źródło informacji
Zgłoś