18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
andrewjar 2012-07-16, 21:55
To brzmiało kosztownie
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2012-07-16, 22:12
ParabolaZła napisał/a:

Troszkę za późno zakręcił, powinien skumać, że to nie GTA i że lepiej zrobić zapas odstępu, bo nie wysiądzie i nie zajebie kolejnego przejeżdżającego samochodu, ani nie odmaluje obecnego za 100$...


Wystarczyło lekko dodać gazu . Ale tacy niedzielni kierowcy jak ty znają się lepiej i zaraz mi wyliczysz że nawet gdyby pierd*lnoł go tir z 2 strony , nie miał szans by nie uderzyć w krawężnik.
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2012-07-16, 22:20
Cytat:


ParabolaZła napisał/a:

Troszkę za późno zakręcił, powinien skumać, że to nie GTA i że lepiej zrobić zapas odstępu, bo nie wysiądzie i nie zajebie kolejnego przejeżdżającego samochodu, ani nie odmaluje obecnego za 100$...

Wystarczyło lekko dodać gazu . Ale tacy niedzielni kierowcy jak ty znają się lepiej i zaraz mi wyliczysz że nawet gdyby pierd*lnoł go tir z 2 strony , nie miał szans by nie uderzyć w krawężnik.



Co by ten TIR zrobił?
I nie chcę tutaj się kłócić, ale ta rzecz to barierka, nie krawężnik.
Ale co ja się znam!
Zgłoś
Avatar
synmackazklanu 2012-07-16, 22:57
nissan 350z wy sie podniecacie a gosciu ma pewnie tyle kasy, że od powstania tego filmiku rozwalił z 4 takie, ale mali ludzie mają małe problemy. . .
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-17, 11:52
przedni już zgubił i się nic nie nauczył
Zgłoś