18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Bennek 2012-12-11, 22:48
gdyby nie Polacy zapieprzający za eurosy to Niemcy byli by chuj a nie potęgą
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-11, 23:53
bloodwar, daj mi jakiś cytat ze źródła historycznego, gdzie powiedziane jest "Z jednej strony większość szeregowych Niemców idąc do wojska miało wybór "idziesz w kamasze albo kula w łeb". Szwaby to nie ruskie, mimo wszystko swoich traktowali dobrze.
Zgłoś
Avatar
z................n 2012-12-12, 10:41 1
Teraz zacznie się nagonka Kaczor to, Kaczor tamto, Kaczor zły, zajebać, dorżnąć watahę, następnie mama Madzi znajdzie się w Suwałkach, a Tusk nas wydyma na kolejne miliardy złotych razem z kompanami....

A tak nawiązując do wypowiedzi, to oczywistą rzeczą jest wzajemność na scenie międzynarodowej i w prawie międzynarodowym... Jeżeli Polacy w Niemczech mają inne prawa niż, Niemcy w Polsce to albo równamy prawa, a jak niemiaszki się nie zgadzają to im cofamy uprawnienia. Tak samo z ambasadorami - jak wycofujesz ambasadora Polski np. ze Szwecji, to Szwecja musi zrobić to samo, żeby zachować równość między państwami. Eh się kurwa naprodukowałem a i tak 10 osób przeczyta. -.-
Zgłoś
Avatar
mucha86 2012-12-13, 22:30
no jakby polski polityk jeszcze miał bardziej dbać o niemieckie interesy niż o polskie... to pewnie byłby tuskiem
Zgłoś