18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Plecionkarz 2013-08-18, 13:18
Kolejna produkcja typu: odgrzeje stare kotlety ale w stylu podpatrzonym u kogoś. Jak dziewczyna potrafi tylko wyglądać to niech się lepiej skupi na wyglądaniu, bo jak zacznie jakieś filozofie swoje uzewnętrzniać to niezła sraka wychodzi z tego.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-18, 13:32
Jeśli to miało być chujowe i żałosne to wyszło w 100%
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-08-18, 13:42
tak czy siak ruchałbym aż by trzeszczało !
Zgłoś
Avatar
Delamore 2013-08-18, 14:47
Jakie spiny co prawda mi sie nie podoba, ale zeby tak sie irytowac, ze ktos zagarnal dla siebie czątke internetu i jest od Ciebie slawniejszy Wafelku kakaowy:P
Zgłoś
Avatar
Orissa 2013-08-18, 15:20 2
Co się stało ze wszystkimi dziewczynami że już od 4-5 lat nie wymawiają Ś, Ć i C normalnie, tylko jakieś zduszone coś, pośrednie między S i Ś albo C i Ć. To brzmi po prostu obrzydliwie i nie mam pojęcia skąd to w ogóle przyszło (na pewno nie z angielskiego ani niemieckiego, rosyjski też raczej nie). Mało tego, babki które mają 28+ lat mówią już normalnie, tylko te młodsze seplenią
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-18, 16:07
Zazdrość przez was przemawia?
Co złego w tym że dziewczyny dla rozrywki kręcą sobie filmiki?
Youtube ma filików od zaje...nia wiec kolejne nie zaszkodzą, nikt nie musi oglądać.
Przynajmniej się dobrze bawią a nie tyko narzekają
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-08-18, 22:13
Orissa napisał/a:

Co się stało ze wszystkimi dziewczynami że już od 4-5 lat nie wymawiają Ś, Ć i C normalnie, tylko jakieś zduszone coś, pośrednie między S i Ś albo C i Ć. To brzmi po prostu obrzydliwie i nie mam pojęcia skąd to w ogóle przyszło (na pewno nie z angielskiego ani niemieckiego, rosyjski też raczej nie). Mało tego, babki które mają 28+ lat mówią już normalnie, tylko te młodsze seplenią



dokładnie, to samo ostatnio zauważyłem, jakiś wargościsk twarzowy mają czy co
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-08-19, 8:09
Toć to nawet chuja w dupie nie miało!
Zgłoś
Avatar
SasheQ 2013-08-20, 0:37
WaflowyRurku napisał/a:

SexPistold bo taka jest prawda że teraz każdy wrzuca byle gówno do sieci i chce być wielkim internetowym fejmem. Kij z tym jak materialy są dobre a tu? ni śmieszne ni mądre. Najbardziej rozwalają mnie te poradniki. Potem jeden z drugim wrzucają to na Sadola bo straszna beka -,- Zdania nie zmienie.
@]qhash, wymyśliłbyś coś nowego bo ten tekst jest tak oklepany że japierdole.



Czyli jednym słowem dla takich filmików: WYPIERDALAĆ!
Zgłoś