18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Tokarczuk o Polsce.
mariusz3pl • 2019-12-15, 14:04
Proszę jak bohaterka ostatnich tygodniu widzi naszą historie.




Warto wspomnieć że nasi zachodni sąsiedzi odpowiedzialni za II wojnę św. ostatnio twierdzą że II wojna to nie byli Niemcy a naziści i oczywiście zupełnie przypadkiem zdarza im się obozy które tworzyli nazywać polskimi.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-12-16, 0:47 3
może i tak powiedziała, ale mi jakoś obraz z dźwiękiem się nie zgrywa tu
a od niemców mogliśmy się nauczyć dwóch rzeczy, budowy samochodów i obozów
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2019-12-16, 0:50 1
obsrany gównem karaluch... strach rozdeptać, żeby sobie butów nie pobrudzić.
Zgłoś
Avatar
moja stara 2019-12-16, 1:03 2
DarioLee napisał/a:

niech się pie**oli to ukraińskie k***isko



jestes idiotą i czuję, że mama ci mówi to codziennie. tylko nie wiem czemu jest tak okrutna i dodaje do tego "ty scierwo"

zeozwatyelektryk napisał/a:

obsrany gównem karaluch... strach rozdeptać, żeby sobie butów nie pobrudzić.



nie cytuj taty jak o Tobie mowil
Zgłoś
Avatar
nomo 2019-12-16, 5:32 1
ellsworth napisał/a:

A czym niby były kresy, jak nie koloniami??


Ty się historii w Moskwie uczyłeś ?

Ruska klamliwa onuco, przed rozbiorami kresy to była Litwa, państwo niepodległe i związane z Polska Unią, tyle i tylko tyle, tak samo jak był unia ze Szwecją, i unia z Ukrainą.
Zgłoś
Avatar
Artur85 2019-12-16, 7:27
Tępa cipa...
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2019-12-16, 9:19
Kurewski plebs (taki jak ona) nawet cały w złocie i szmaragdach pozostanie tym, czym jest.
Zgłoś
Avatar
yoozwa 2019-12-16, 17:20 1
tvpisss i jej wyznawcy i wszystko jasne .....
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-12-16, 22:20
Cwel z pizdą.
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2019-12-17, 0:59
Chyba brakuje jej kutasa ze tak świruje
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2019-12-17, 4:35
Widzę ze debili to nie brakuje nic dziwnego że napierdalają tak na Polske jak sami sb szkalujemy nawet tutaj na forum ile jest piwek pod durnymi komentarzami. Jak dla mnie niema co wchodzić w dyskucje z amebami umysłowymi ale postaram się napisać krótko im chodzi tylko o hajs sami dobrze wiedzą jaka jest prawda a to że Polska najbardziej pomagała żydom mimo że mieliśmy 3 razy bardziej przejebane niż w takiej Francji która właściwie kolaborowała w dużej mierze z Niemcami ale to inny temat, dowód sprawiedliwi wśród narodów mówi to coś komuś? Na tym wszelka dyskusja powinna się urwać,
Polska: 6992 - Śmiało można powiedzieć że byłoby ich znacznie więcej jednak jak wiadomo wielu zmarłych za taka pomoc nie wpisali a karane to było tylko w Polsce śmiercią...
Holandia: 5778
Francja: 4099
Ukraina: 2634
Moim zdaniem stan ten zawdzięczamy nie tylko dobroci serca ale też samemu faktowi iż żyliśmy z nimi po prostu i mieliśmy jaja by ryzykować dla bliskich niezależnie od tego czy był to żyd czy nie żyd po prostu człowiek którego się znało całe życie. I tu też warto dodać dlaczego w Polsce było tylu żydów a w innych krajach znacznie mniej? Bo my w przeszłości najlepiej ich przyjęliśmy co było naszym ogromnym błędem bo na każdym korku w historii właśnie tak się odwdzięczają...A pierdolenie typu w sumie to prawde mowi itp itd jest poniżej krytyki - gdyż jak wiadomo w każdym kraju znajdzie się jakaś szara przeszłość albo jakieś kurwy jak np na filmie widać jedną I równie dobrze można pierdolić tak w cały świat że USA wymordowała Indian i teraz niech płaci wszystkim czerwonoskórym reparacje.... Czy jak 1 osoba dajmy z 100 osobowego państwa jest mordercą a 90 osób pomogła ocalić ludzi to czy można mówić że ten kraj mordował żydów? Chyba oczywiste są takie rzeczy ale widze ze dla niektorych z tego portalu niezbyt tym bardziej jak już wspomniałem to że Polska najbardziej pomagała Żydom w czasie II WS jest udokumentowane przez samych żydów pl.wikipedia.org/wiki/Sprawiedliwy_w%C5%9Br%C3%B3d_Narod%C3%B3w_%C5%9Awiata
A odnośnie kolonii youtube.com/watch?v=oF27ROpFcHI
Więc co ona pierdoli i porównuje? My mamy brać z nich przykład?

A tak Niemcy wielkie ofiary Nazistów z kosmosu mają zaskakująco dużo osób na tej liście całe 627 odrazu widać że buntowali się i stawiali opór władzy haha...A Adolfa to ci sami kosmici wybrali w demokratycznych wyborach, a wypowiedzi publiczne przed wyborami miał miłe i sympatyczne na temat żydów kto mógłby się spodziewać? Wystarczy trochę poszukać i bd wiadomo żę ludzie doskonale zdawali sb sprawę kogo wybierają bo duża część wypowiedzi była skierowana wprost przeciwko żydom 0 krycia się, to dlatego tylu żydów uciekało do USA chocby...
Zgłoś
Avatar
SmieszekJeb2ny 2019-12-17, 17:28
triball napisał/a:

95% procent Polaków nie wywodzi się od husarii, Piastów czy szlachty, tylko od chłopstwa. Biednego, przywiązanego do ziemi pańszczyzną, głodzonego, sprzedawanego i kupowanego, traktowanego jak niewolnicy. Mariusz3pl, najprawdopodobniej twoja prababka była gwałcona przez ekonoma za stodołą, a pradziadek jeszcze się z tego cieszył, bo wraz z bękartem dostał jako rekompensatę dwie gęsi.
O tym mówi Tokarczuk, tylko do idiotów nie dociera...

To o czym mowisz to jest raczej oczywiste ze wiekszosc ze wywodzi od chlopow ale powiedz mi gdzie i kiedy polacy mordowali masowo zyow czy tworzyli kolonie?
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-17, 20:07
PomidorGFTJ napisał/a:

Ta pani jest po prostu elementem maszyny propagandowej mającej na celu ideologiczny podbój Państwa Polskiego, a raczej reszty tego co z nas zostało.



Z tego filmu wynika, że w Holandii większość ludzi ma wyższe wykształcenie, bo skoro głównie na uczelniach tak im piorą mózgi lewacy i zdobywają większość w wyborach. W takich filmach dobrze byłoby na poparcie pewnych zarzutów, wrzucenie czegoś na dowód - skoro autor twierdzi, że ktoś publicznie wypowiedział się kontrowersyjnie, to dlaczego nie wrzuci filmiku z tą wypowiedzią (co na pewno zostało zarejestrowane przez media). Brak mi tam też źródeł informacji, może jakieś cytaty itp
Zgłoś