18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Tomasz Komenda nie żyje
mondziol • 2024-02-21, 16:44


Znacie typa co to odsiedział za niewinność 18 lat?
Typ poszedł siedzieć za gwałt więc raczej lekko w celi nie miał.
Po wyjściu dostał miliony odszkodowania, ale los go pokarał znowu i typ dostał też raka.
Dzisiaj poszło info, że nie żyje.
Jak ktoś myśli, że ma cięzko w życiu niech se pomyśli, że mógł spędzić całą młodość gnębiony w celi a po wyjściu dostać raka.
Oszukać przeznaczenie - wersja PL...
INFO

2024-02-21, 17:41
motylekwbrzuchu napisał/a:



a co ty tu jakiś szeryf jesteś, że się przyp***zielasz kto gdzie i co wrzucił czy edytował. Na kibel usiądź jak cię ciśnienie rozpiera.

2024-02-21, 17:47
RobsoN napisał/a:

a co ty tu jakiś szeryf jesteś, że się przyp***zielasz kto gdzie i co wrzucił czy edytował. Na kibel usiądź jak cię ciśnienie rozpiera.



Ty się do mnie doj***łeś, dzięciole. Przeżywasz tak jakby to było twoje kolejne multikonto. Jakim to trzeba być zerem, żeby samemu sobie stawiać piwka i samemu ze sobą rozmawiać z kilku kont [ale większość masz poblokowanych (i pewnie stąd ten ból dupy)] 8-)

2024-02-21, 18:30
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ty się do mnie doj***łeś, dzięciole. Przeżywasz tak jakby to było twoje kolejne multikonto. Jakim to trzeba być zerem, żeby samemu sobie stawiać piwka i samemu ze sobą rozmawiać z kilku kont [ale większość masz poblokowanych (i pewnie stąd ten ból dupy)]



Weź rozbieg i pie**olnij się w ten głupi łeb :mrgreen:

2024-02-22, 14:53
A może jednak był winny!