18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
morinho 2010-08-14, 7:35 3
Ciekaw jestem czy do Euro 2012 będziemy jeszcze w pierwszej setce rankingu FIFA.
Jak dla mnie cała nasza liga i reprezentacja to przerost formy nad treścią. Piłkarze zarabiają całkiem sporo, stadiony budują się nam co raz ładniejsze, mają w miarę profesjonalną otoczkę zapewnioną przez Canal , kibice zdzierają gardła, a jak przychodzi co do czego to przyjeżdża do nas jakiś Azer który nie potrafi się nawet podpisać i wpierdala nam z kolegami ile mu się podoba. I tu by się przydał nieśmiertelny wywód Grzesia Skwary, jak się będzie komuś chciało to niech to wrzuci, bo mi już szkoda słów na naszą piłkę.
Koniec Mistrzostw, do widzenia!
Zgłoś
Avatar
Grief 2010-08-14, 8:51 4
Prze...e maja trenerzy naszej reprezentacji. Najpierw oberwał Beenhakker, teraz Smuda. Ciekawe kto następny upadnie przez zjebaną mentalność naszych krajanów latających po boisku z polskim godłem na klacie (specjalnie nie użyłem słowa piłkarzy)...
Miał być Smuda miało być dobrze, jest Smuda jest kicha...
To nie wina trenerów..
Zgłoś
Avatar
Mike_Bellic 2010-08-14, 9:52 4
Kolego wyżej - piwo dla Ciebie.

Polak to takie stworzenie które - wszystko wie najlepiej, ma swoje 'chore' zdanie i wyjedzie każdemu, chodź tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.
Ten Tomaszewski to typo, który teraz zbija nadal kasę za to, że za lat świetności/młodości był dobrym bramkarzem. Teraz pcha się do mediów i swoją kontrowersyjną postawą chce tam się utrzymać.
Smuda objął posadę trenerską nie mając tej świadomości, że cała Polska będzie od niego oczekiwała cudów. Wszyscy by chcieli, żeby polska reprezentacja wygrała z Hiszpanią, Kamerunem, tak bo my to jesteśmy nie wiadomo jak silną drużyną ... Zejdźcie wreszcie na ziemie i zrozumcie, że na kolejnych Orłów Górskiego będziemy jeszcze długo czekać. To nie jest tak, że tylko nam nie wychodzi. Wystarczy spojrzeć na Reprezentację Francji... Mają totalny kryzys. Oglądałem ostatnio wiadomości, a w nich podano - (Nie pamiętam dokładnie) 13 debiutantów? Tylko to może zrobić trener, wprowadzić nową krew i liczyć na sukces. Nasz Franciszek, też próbuje nowych zawodników, musi się trochę rozejrzeć za nowymi twarzami, za wyróżniającymi się młodymi talentami. Młodością można wiele zdziałać, a pokazała to reprezentacja Niemiec.
Zgłoś
Avatar
tomeczeg 2010-08-14, 10:33 3
Tomaszewski od kilkunastu lat pierdoli o złodziejstwie PZPNu, każdy trener zostaje przez niego zrównany z ziemią nawet jeśli wygra mecz z Brazylią czy Niemcami a przypatrzmy się Jankowi co on zrobił dla Polskiej piłki, zatrzymał Anglię ? To było w roku 1973 a teraz mamy 2010, siedzi w PZPNie od dłuższego czasu i zamiast samemu coś zrobić to krytykuje związek. Trenerka? Sam próbował w ŁKSie ale szybko poznali się na jego "talencie" i go wypierdolili Poprostu tacy ludzie są chorzy z nienawiści tym że nic nie osiągneli jak koledzy z boiska patrz Lato, Boniek czy Kasperczak . "tomek" to idiota i dziwie się że media chcą jeszcze z nim gadać bo pokazuje on tylko słownictwo rodem z rynsztoku, chamstwo i głupotę.
Dziękuje za uwagę, a teraz oczekuję piwa od Laty i innych "leśnych dziadków"
Zgłoś
Avatar
Dvs 2010-08-14, 12:06
Każdego wypier*olić, każdego krytykować, ale pomysłów na to jak poprawić polską piłkę zero. Cały Tomaszewski.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-08-14, 12:08 14
Sadyslaw napisał/a:

prawda jest taka, ze nasza reprezentacja jest przekleta i gdyby prowadzil nas sam Bóg to i tak by mu nie wyszło



Próbowałem, jakoś w latach 70.
Zgłoś
Avatar
Kapelmajster 2010-08-14, 12:22
Kilka słów i spocony Janek już się zgrzał.
Zgłoś
Avatar
Neiwiem 2010-08-14, 12:26
ten pajac za dużo mędrkuje
Zgłoś
Avatar
PARK3R 2010-08-14, 12:31 6
o dzieki Ci Boże za to że mam grubo wyjeb**e na naszą repezentacje ile ja nerwów zaoszczędze sobie to sobie cieżko wyobraźić.
Zgłoś
Avatar
Isentor 2010-08-14, 13:34 1
Oni to by najchętniej wypierdalali każdego nowego trenera po roku pracy. A prawda jest taka, że nawet najlepszy trener nie zrobi z beztalenci mistrzów w rok czasu. Kadry też z dupy nie weźmie jak mu PZPN blokuje rozwój młodzików w kraju.
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-08-14, 15:16
Saia napisał/a:

@up
Już po samym nicku wnioskuję że jesteś debilem.



A po twoim nicku mogę wywnioskować, że nie radzisz sobie z własną sexualnością wiec jeszcze raz 4U GTFO i ogarnij się bo po twoich kometnach widzę, że strasznie sfrustrowany jesteś
Zgłoś
Avatar
morinho 2010-08-14, 15:25
Mike_Bellic napisał/a:


Smuda objął posadę trenerską nie mając tej świadomości, że cała Polska będzie od niego oczekiwała cudów. Wszyscy by chcieli, żeby polska reprezentacja wygrała z Hiszpanią, Kamerunem, tak bo my to jesteśmy nie wiadomo jak silną drużyną ...



A przepraszam bardzo, gdzie on był przez ostatnie 30 lat że nie wie czego się tu oczekuje? No sorry, Szwajcarom Hitzfelda udaje się wygrać z Hiszpanią, Nowa Zelandia nie przegrywa żadnego meczu na mundialu, Słowacja wychodzi z grupy, Hiddink robi wyniki z Koreą, Rosją czy wychodzi z grupy z Australią. A my oczekujemy od Smudy, żebyśmy wygrywali z Serbią, Finlandią, Estonią, toczyli wyrównaną walkę z Kamerunem, Belgią, Austrią, i przegrywali minimalnie z Holandią, Hiszpanią, czy Włochami. To tak dużo? Nie wydaje mi się.
I jeszcze jedno... Jakie w ogóle mamy przesłanki żeby go bronić? Ok, to jego pierwsze mecze, ale jak dotąd to mnie niczym nie ujął, a z Hiszpanią nawet przeraził swoim optymistycznym podejściem do tematu. Taktyka w stylu: "Chłopy, mata piłkie, nie bójta się tych Hiszpanów, napierdalać do przodu, jakoś będzie!" raczej chwały mu nie przynosi. A potem mówi że Hiszpania to inny świat.
To ja powtarzam za Bońkiem jaki kurwa inny świat? Ludzie w podonym wieku, z podobnej wielkośći kraju, i w czym się oni mają różnić?
Klepmy ich dalej po plecach, mówmy że mają prawo przegrać z Hiszpanią, głównym celem gry Polaka będzie zdobycie koszulki Fabregasa, żeby się nią chwalić wnukom.
Zgłoś
Avatar
pireus 2010-08-14, 16:33
Jak w burdelu interes się nie kręci, to nie wymienia się zasłon, tylko dziwki...
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2010-08-14, 19:58
krinkov napisał/a:

Dobrze powiedział . Trzeba wypierdolić w pizdu leśnych dziadków i trenera dopóki jest jeszcze czas przed Euro .



morinho napisał/a:

Ciekaw jestem czy do Euro 2012 będziemy jeszcze w pierwszej setce rankingu FIFA.



Panowie jakie EURO 2012
Zgłoś
Avatar
KENTA 2010-08-14, 22:42
Czego wy oczekujecie wielcy znawcy skoro co chwila byście chcieli zmieniać trenerów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie