18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
BorgBorg 2013-10-17, 15:24
I stare dobre Cafe Futbol..
Zgłoś
Avatar
hajton 2013-10-17, 15:39
"Zapo
Stare i mowa o dawnym pzpn za grzsia" A czy coś się znieniło od tamtego czasu ?
Zgłoś
Avatar
quatero 2013-10-17, 17:27
A my się dziwimy, ze nasza reprezentacja jest 100 lat za murzynami..
Zgłoś
Avatar
kupan 2013-10-17, 17:45 1
Dobrze że prezesem teraz jest Boniek jest to rzeczowy chłop z łbem do interesów jak mało kto. Fajna persona mająca ogrom pomysłów które na pewno przyczynią się do rozwoju Polskiej piłki. Takiego kogoś było nam potrzeba a nie jebanego Lato który tylko chciał nawpierdalać się kasy do oporu i narobił wstydu swoimi znajomościami języka obcego.
Zgłoś
Avatar
majster_tcz 2013-10-17, 19:11
Marlboro nie bądź żyła, daj zapalić hehe
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-10-17, 23:31
Nie wiem kto to jest Tomek Hajto, ale wiem, że nie powinno być żadnej państwowej instytucji typu PZPN. Z jakiej okazji mam sponsorować stadiony dla bandy nieudaczników? Z jakiej okazji mam sponsorować bandę dresiarzy ganiających za piłką, nawet jeśli cokolwiek by im się udawało?

W żaden sposób nie obchodzi mnie to jak grają i w co grają. Niech robią to, kurwa, za własne pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Bongosek 2013-10-18, 2:06
Ja bym to tak podsumowala

m.youtube.com/watch?v=vI3HjxKHObk
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-10-18, 6:42
Hajto ma rację mimo że te zdania mają już ponad 2 lata. Chociaż zmiana władzy w PZPN to dalej tam siedzi beton(patrz poseł PO) i tylko Boniek chce coś zmienić. Najlepszym sposobem na uratowanie polskiej piłki kopanej jest odcięcie państwowego źródełka dotacji wszelakich.

P.S. Tomek po ile karton Vice Royów?
Zgłoś