18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
Cryo 2013-01-09, 19:05 2
@up Zapewne nic
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-01-09, 19:08
I tak jest ułomny.
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2013-01-09, 19:37 2
@ up

Zapomniałeś dodać "M"

pkh napisał/a:

I tak JESTEM ułomny.

Zgłoś
Avatar
voil 2013-01-09, 19:40
I powiedzcie mi że Wam się kurwa nie chce :/ piwko dla niego
Zgłoś
Avatar
wicz88 2013-01-09, 19:45
Co to za kawałek w tle?
Zgłoś
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2013-01-09, 19:45
chyba nie widział żadnej przeszkody żeby jeździć na desce
Zgłoś
Avatar
batar183 2013-01-09, 20:02
Kurwa maĆ. Nie po to na Sadola wchodzę, żeby się poryczeć.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-09, 20:18 2
brawa dla chłopaka w polsce nie ma opcji na takie cos bo jakby jakims cudem udało sie zbudowac skatepark ( po wielu latach pisania petycji i blagania wladz miasta ze strony jzu olschoolowych skaterów ktorzy juz dawno nie smigaja ale nadal walcza lol ) to :
1. Slepemu patusy by ukradly deske
2. Nie miałby gdzie jezdzic po tygodniu bo menele pokradliby rurki i wszelkie rzeczy nadajace sie na złom.
3. dojazd na skatepark by byl tak trudny ze 8 razy by pomylil tramwaj lub autobus
4. gdyby zrezygnował z chodzenia na skatepark i uiszczania opłaty to po roku moglby finansowac badania nad przeszczepem oczu od swin dla ludzi ( bo jest fest drogo lol)
Zgłoś
Avatar
klema 2013-01-09, 20:50
No i najlepsze ... jebany działa jak nietoperz Non stop tam coś piszczy i tak się porusza
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-01-09, 21:11
@pika - dostałby mandat za zakłócanie ciszy nocnej
@wicz88 - 'Where the heart is' Marijn van der Meer en Jorrit Kleijnen
Zgłoś
Avatar
Coyte 2013-01-09, 21:25
Jeździłem kiedyś na desce, i nie wiem jak on to kurwa robi.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-01-09, 21:34
Odpowiadając na pytanie kolegi kilka linijek wyżej i innych.

Zwykli ludzie tacy jak my nie robią tego typu rzeczy, bo nie byli by w tym wyjątkowi bez ciężkiej pracy przez kilka lat i talentu wyssanego z cyca matki, a taki chłopaczyna co stracił wzrok może przejechać się 2 razy po skateparku i już jest wyjątkowy bo to pierwszy ślepy który to robi..

Jestem ciekaw co będzie następne, był już beznogi parkourowiec, ślepy deskorolkarz, nieruszający się zapaśnik, to może teraz hmm... bez ręki pingpongista i też będzie w tym pierwszy i wyjątkowy i zrobią o nim pasjonujący filmik, bo jest kaleką...

Litości.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-01-09, 21:36
masabitumiczna napisał/a:

Jakbyś znał język language i obejrzał do końca to byś wiedział, że dzięki dźwiękom kółek potrafi wyczuć przeszkody i zakręty...



Chcący się przyjebać zawsze się przyjebie;) Tyle w temacie odnośnie twego głupiego przypierdolenia się!

A odnośnie gościa z filmu...cóż dla mnie jest to fizyczną niemożliwością, nawet jeśli ma się dużo lepiej wyostrzony zmysł słuchu. Żaden inny zmysł nie odda Ci tak odległości od przeszkody jak zmysł wzroku.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-01-09, 21:44
@ fantomasik - kto tu się przyjebał?
Zadajesz pytanie do filmu, w którym pada odpowiedź na Twoje pytanie...
A propos zmysłów to pewnie, że lepiej widzieć, ale niektórzy niewidomi świetnie sobie radzą w sytuacjach o których ani Ty ani ja nie mamy pojęcia...
pozdro!
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-01-09, 21:59 1
masabitumiczna napisał/a:

@ fantomasik - kto tu się przyjebał?
Zadajesz pytanie do filmu, w którym pada odpowiedź na Twoje pytanie...
A propos zmysłów to pewnie, że lepiej widzieć, ale niektórzy niewidomi świetnie sobie radzą w sytuacjach o których ani Ty ani ja nie mamy pojęcia...
pozdro!



Spoko...tak to odebrałem;) Zwracam honor;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie