18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Leatherface 2023-01-20, 11:39
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła kurwa.



Chyba jego zdjęcie profilowe jest wystarczająco wymowne, żeby się domyślić jakigo contentu moźna się spodziewać
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2023-01-20, 11:52 2
Przy trzecim triku mało się nie wyjebał. Uff, ten pokaz trzyma w napięciu.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-01-20, 12:26 8
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła kurwa.


A wytłumacz jaki to ma sens myślisz że pierodlnie taki grinda po poręczy albo pierodlnie 280 flappa no nie kurwa
I co do tego mają ukropy w tej sprawie ?
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-01-20, 13:11 3
sadollo246 napisał/a:

Panie Boże ukochany Panie mój i stwórco-Dziękuję żę jestem zdrowy.



jebnij sie w łeb jaki bog? nie ma nic takiego
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-01-20, 13:12 3
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania chujem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



No właśnie. Jak to Korwin gadał? A, już pamiętam: "...Organizowanie zawodów dla niepełnosprawnych fizycznie i puszczanie w telewizji z oglądalnością na poziomie 0,1% jest tak samo bez sensu jak organizowanie mistrzostw szachowych dla debili..." - koniec cytatu.
Zgłoś
Avatar
p47 2023-01-20, 14:39 3
Ja to bym ich tam na górę wciągnął i puścił na dół niech pokażą co potrafią.
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-01-20, 14:40 1
panar3 napisał/a:

No właśnie. Jak to Korwin gadał? A, już pamiętam: "...Organizowanie zawodów dla niepełnosprawnych fizycznie i puszczanie w telewizji z oglądalnością na poziomie 0,1% jest tak samo bez sensu jak organizowanie mistrzostw szachowych dla debili..." - koniec cytatu.



masz racje gdyby konfa wygrała to byłoby lepiej ale na kogo głosują to widac
Zgłoś
Avatar
_................_ 2023-01-20, 14:52
Fajnie że "tacy" ludzie nie są zamykani w przysłowiowych czterech ścianach, a mogą doświadczyć kontaktu z rówieśnikami bez alienacji.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2023-01-20, 15:18
Piwo za tytuł
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2023-01-20, 15:33 7
Robienie z siebie normalnego na siłę.

Załosne.
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2023-01-20, 16:09
Nie wiem czemu ale łezka mi się w oku zakręciła to nie jest śmieszne ani sadystyczne
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-01-20, 16:49 2
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła kurwa.



A nie zastanawiałeś się skąd ta potrzeba być "jak reszta"? Może tu jest kurwa problem? Kto zachęcał te sierotę, która ledwo stoi, do jazdy na deskorolce? Koleś ma rozjebaną koordynację ruchową, ale może głowę ma sprawną, może jakby ktoś go zachęcał do np analizy rynków kapitałowych to dzisiaj trzepałby kasiorę na giełdzie i otrzymywał prawdziwe uznanie a nie paraolimpijskie politowanie?

Stara prawda jest zawsze aktualna - pomagać trzeba umieć
Zgłoś
Avatar
Loteledich 2023-01-20, 17:55
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania ch*jem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



Ale się nakręcasz w byciu zjebanym xd
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2023-01-20, 18:15
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania chujem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



Nie jestem lewakiem ale może w końcu bym TV włączył nie tylko pod konsolę, a odpaliłbym takie gówno i śmiał się na cały głos. W końcu dobre kino, a nie kabarety, polityka i wiadomości z pizdy.
Zgłoś
Avatar
Kris22x2 2023-01-20, 19:08 1
silwerbalk napisał/a:

A wytłumacz jaki to ma sens myślisz że pierodlnie taki grinda po poręczy albo pierodlnie 280 flappa no nie kurwa
I co do tego mają ukropy w tej sprawie ?



Myślę że nie każdy kto gra w piłke będzie grał zawodowo, strasznie chujowe jest wysmiewanie się z takich ludzi, jakim człowiekiem trzeba być żeby to robić???
Co do ukropow, to jedno ze na sadolu jest tylko temat Ukraińskiej armii powielana jest propaganda telewizyjna w dodatku kłamliwą, nie rozumiem jak można kibicować Banderowcom, chyba nie ma gorszej nacjii.
Myślałem że ludzie tutaj doszukują się prawdy na temat tego konfliktu, ale Propaganda niestety jest jedna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie