18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
plugnplay 2011-01-22, 0:45
DaKuz napisał/a:



Nie jeszcze nie było ale jak tylko znajdę czas i okazje to ze znajomymi wybierzemy się. I nie wyjeżdżaj takimi tekstami bo szkołę już skończyłem. Ale najwyraźniej masz problem z liczeniem imbecylu. A ortografia to już inna sprawa.



To ty nie wyjezdzaj z takimi tekstami bo pierwszy sie przypierdoliles. Jak widzisz gamoniu szkole skonczylem troche wczesniej od ciebie, wolne moge miec kiedy chce i ile chce i gowno mnie ferie obchodza. I jeszcze mnie pouczasz na temat pisania postow o godz. 8, sam odpowiadasz 20min pozniej i wysylasz mnie do roboty albo na sesje? A ty co? Jestes pierdolonym nierobem na mamusinym garnuszku? Internetowym napinaczem szukajacym zaczepki?
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2011-01-26, 16:17
plugnplay napisał/a:



To ty nie wyjezdzaj z takimi tekstami bo pierwszy sie przypierdoliles. Jak widzisz gamoniu szkole skonczylem troche wczesniej od ciebie, wolne moge miec kiedy chce i ile chce i gowno mnie ferie obchodza. I jeszcze mnie pouczasz na temat pisania postow o godz. 8, sam odpowiadasz 20min pozniej i wysylasz mnie do roboty albo na sesje? A ty co? Jestes pierdolonym nierobem na mamusinym garnuszku? Internetowym napinaczem szukajacym zaczepki?



Jak ja się pierwszy przyjebałem to brawo gratuluje ci. Wygrałeś nie będę się napinał bo mnie znajdziesz i zbijesz Ale masz ripostę po chuju fest tak wręcz cuchnie od niej dresem z poliestru prosto spod bramy i szmacianka na sztorc na głowie.
Zgłoś