18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tour de France
wangog • 2012-07-15, 20:23
Cytat:

Na niedzielnym, górskim, 14. etapie Tour de France peleton padł ofiarą kibiców, którzy wrzucili na szosę gwoździe, przebijając w ten sposób opony kolarzom jadącym z przodu stawki. - Zawsze znajdą się jacyś idioci - skomentował dyrektor wyścigu, Jean-Francois Pescheux.


Zgłoś
Avatar
solteck 2012-07-17, 22:02
z tymi gwoździami to pierdoły są...
historia wyssana z ch przez duże H
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-07-17, 22:58
jak ktoś w czasie tego pierdolonego wyścigu polon miał okazje robić trasę Zakopane - Kraków to zrozumie takie akcje, z Zakopca do Kielc jechałem 6h, kurwa w tyle do świnoujścia sie wyrabiałem, 2h w korku tylko dlatego, że jakiś ktoś wymyślił sobie, że kolaże muszą jechać najbardziej ruchliwą trasą przelotową w tej części Polski.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-07-17, 23:15
Zajebali koło temu co jechał z tyłu...
..kurwy jebane -.-
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2012-07-17, 23:38 1
i dobrze kutasy jeżdżą bez konkretnego sensu drogi blokują a pozytku z tego żadnego ,banda tępaków spierdalać do roboty ,nieroby pierdolone
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-07-18, 2:31 2
1:19 - Co jeden kolega z zespołu jest lepszy i trzeba mu oddać kółko? Trzeba było patrzeć pod nogi.
Zgłoś
Avatar
pYQ 2012-07-18, 13:48
przemas1234 napisał/a:

i dobrze kutasy jeżdżą bez konkretnego sensu drogi blokują a pozytku z tego żadnego ,banda tępaków spierdalać do roboty ,nieroby pierdolone



Ahh tak. Nieroby pierdolone... Tylko, że te nieroby nie marnują czasu na siedzenie całymi dniami na sadisticu i opierdalanie się .
Jeżdżą bez konkretnego celu? Słyszałeś kiedyś o ambicjach?
Spierdalać do roboty? Za samo wygranie TdF dostaną więcej niż ty byś zarobił przez chociażby 5 lat .
Zgłoś
Avatar
Djok 2012-07-18, 20:24
Dołbrze im tag
Zgłoś