18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
butcher11 2021-07-19, 23:33
Kaszakisza napisał/a:

Kurwa mają pola, plaże, dżunglę a i tak debile się nawalają na asfalcie...



No i co z tego że na asfalcie?
Zgłoś
Avatar
impah 2021-07-19, 23:41 3
Stłuczenie pnia mózgu jest zazwyczaj kwalifikowane jako uraz ciężki lub krytyczny, ponieważ w tym wypadku śmiertelność sięga ponad 50%. Charakterystycznym objawem stłuczenia pnia mózgu jest długotrwała utrata przytomności (6-24 godzin). Czasami bywa połączone z uszkodzeniem międzymózgowia i śródmózgowia oraz utratą przytomności, trwającą dłużej niż 24 godziny.
Zgłoś
Avatar
Husarz12 2021-07-19, 23:44
Liton napisał/a:

Ło kurwa. Doktory na sadistic zjechały. Ty wiesz geniuszu, gdzie jest pień mózgu?



Mam wrażenie że Ty nie wiesz, a pójdę nawet dalej i powiem, że nie masz pojęcia w jakich sytuacjach dochodzi do jego stłuczenia
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-07-20, 9:18 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Trochę Jordana mi szkoda, uczciwa walka, nawet rękawice założyli... Zawsze to jakieś zasady. Ja tu morderstwa nie widzę.



Ty nie ale państwo aka hodowcy ludzi nie lubią jak im się trzoda sama wybija
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2021-07-20, 13:35 1
satariel napisał/a:

Ja wiem, ja wiem! W twojej dupie. Dziękuję, kurtyna.



Liton napisał/a:

Twój - zdecydowanie.



1:0 dla satariela.
Zgłoś
Avatar
Contucky 2021-07-20, 14:26
Kaszakisza napisał/a:

Kurwa mają pola, plaże, dżunglę a i tak debile się nawalają na asfalcie...



Jak byś kiedyś liznął tematu to byś wiedział że nie ma sensu boksować na trawie bo utrudnia poruszanie się. Jeśli czarnuchy biedaki nie chcieli wynajmować salki/ringu a chcieli mieć zetelny trening to nie mieli dużo opcji. Mogli by się napierdalać na trawie,ale raczej nie był by to boks
Zgłoś
Avatar
asdfiksowy 2021-07-20, 16:40
iam_not_a_robot napisał/a:

To jest przejebane, jak byłem jeszcze w liceum to też ojciec kupił dwie pary rękawic i spotykaliśmy sie z ziomkami w piątkę poboksować , aż raz właśnie zdarzyła się podobna sytuacja że jednego aż wyprostowało z rękami wyciągniętymido przodu i potelepało. I tak się skończyły nasze "treningi" XD
Wszyscy z brązowymi gaciami tego dnia rozeszliśmy sie do domów.



A wystarczy się sparować na trawie. Od małego bombelka wiedziałem żeby z nikim się nie bić na betonie, bo właśnie takie flashbacki miałem za każdym razem.

W takich sytuacjach nie powinno być mowy o żadnym morderstwie, obopólna zgoda, nie mają 5 lat żeby nie znać konsekwencji. Śmiech na sali to morderstwo.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-07-20, 22:31
Czarny czarnego napierdala aż czarny oddał.
Ochraniacza na głowę z rękawicami w zestawie nie było ? XD
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-07-21, 18:48
polakwrocek napisał/a:

Czarny czarnego napierdala aż czarny oddał.
Ochraniacza na głowę z rękawicami w zestawie nie było ? XD



Nie udało się w sklepie zajebać.
Zgłoś
Avatar
adam33x 2021-07-22, 12:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Trochę Jordana mi szkoda, uczciwa walka, nawet rękawice założyli... Zawsze to jakieś zasady. Ja tu morderstwa nie widzę.



Są na dobrej drodze, w tym tempie za 10 lat zorientują się, że lepiej bić się towarzysko na trawniku, a potem, kto wie może jeszcze odkryją kaski ;D
Zgłoś
Avatar
Liton 2021-07-23, 23:52
Husarz12 napisał/a:

Mam wrażenie że Ty nie wiesz, a pójdę nawet dalej i powiem, że nie masz pojęcia w jakich sytuacjach dochodzi do jego stłuczenia



Chętnie bym przyjął w rzeczywistości taki zakład. Łatwa forsa.

Prawda wyjdzie na stole sekcyjnym - jak dla mnie urazowe przerwanie tętnicy oponowej środkowej. Jak to mówią - shit happens.
Zgłoś