18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mrozekpl 2014-03-11, 18:04 1
crystaldragon napisał/a:

Nie mogę patrzeć na jej mordę, nie mogę słuchać jej potwornego skrzypiącego głosu. Nie potrafię znieść jej głupoty i chorych komunistyczne poglądów jakim cudem to coś ma tytuł profesora i istnieje w polityce ? zaczynam wątpić w ten naród


kolego masz to samo co ja.
jesteśmy we wczesnym stadium ogłupienia-niedługo przejdzie i zrozumiemy że przed powieszeniem wszystkich komunistów dobrze w Polsce nie będzie
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2014-03-11, 18:04 1
@crystaldragon
człowieku, wątpiąc w ten naród wątpisz w samego siebie. bież za pewnik, że trzon tego narodu stanowią właśnie ludzie normalni, tacy jak ja czy Ty, nawet nie koniecznie wszyscy wybitni, ale normalni ludzie potrafiący ze sobą żyć, a żyć tak, aby drugiemu nie robić...po prostu co Tobie nie miłe?
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-03-11, 18:18 1
crystaldragon napisał/a:

zaczynam wątpić w ten naród


Dopiero zaczynasz? Jestem pełen podziwu
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-03-11, 18:40
Reakcja Kurwina - beka w chuj.

Upośledzenie = dyskryminowanie. Merytoryka i tak chujowa, oczywiście.
Zgłoś
Avatar
nanek5 2014-03-11, 18:51 2
To całe ścierwo z sld i palikociarni należy zutylizować w trybie natychmiastowym! To kurestwo ma poparcie razem ok. 17 %?! Jakim kurwa cudem?! Na wybory rodacy, na wybory bo pedalstwo i żydokomuna na wybory chodzi dzięki czemu ta brudna kurwa siedzi w parlamecie!
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-03-11, 19:22
Nie jest winą osła że go wybrano na posła. Ale p. Senyszyn akurat często stoi naprzeciw Palikotowi którego się na tym ultraprawicowym portalu tak nienawidzi. Także zupełnie nie rozumiem czemu się tak na nią krzywicie podczas gdy wielu z was, jak to na sadolu, sami macie poglądy że kobiety do garów :-] A sam Korwin wcale by temu nie zaprzeczył co było na filmie powiedziane.
Zgłoś
Avatar
nanek5 2014-03-11, 19:50
Oczywiście nie chodzi mi o ten akurat film ale o ogólny wizerunek Senyszynowej. Homopropaganda, europropaganda, opluwanie AK, piskliwy głosik, zjebany ryj i pochodzenie tego małpiszona powoduje u mnie ból dupy. I tu maść nie pomoże. A to ze jadą się z palikotem który co ciekawe ma te same cechy (poza głosem) to wyjebane mam...
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-03-11, 19:54
Ona nie ma komunistycznych poglądów. Komunistyczne poglądy miał lenin, castro, mao, mandela i inni bolszewicy. Nie ma też lewicowych poglądów. To jest czyste lewactwo.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-11, 21:19
crystaldragon napisał/a:

Nie mogę patrzeć na jej mordę, nie mogę słuchać jej potwornego skrzypiącego głosu. Nie potrafię znieść jej głupoty i chorych komunistyczne poglądów jakim cudem to coś ma tytuł profesora i istnieje w polityce ? zaczynam wątpić w ten naród


Nie to, że się z tobą nie zgadzam, ale bądźmy sprawiedliwi i analogicznie... jakim cudem niedychający już prezydent Polski miał tytuł doktora PRAWA, skoro oficjalnie swoimi poglądami i działaniami negował prawo obowiązujące w kraju, którego był "głową"...???
Zgłoś
Avatar
Adziooh 2014-03-11, 21:24
Jest gdzieś komentarz Korwina na temat jej wypowiedzi?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-11, 21:31
crystaldragon napisał/a:

...zaczynam wątpić w ten naród



Dopiero ???
Chłopie co tak późno ?
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-03-11, 21:50
jebac korwnia zwykly smeic bez szkoly
Senyszyn dr hab ahahah kurwy
Zgłoś
Avatar
toiman 2014-03-11, 22:43
Nie poznałem go w niebieskiej muszce
Zgłoś