18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Trafione
~Angel • 2020-09-22, 08:44
Miejsce akcji Moskwa.


2020-09-23, 10:40
Pięknie się wj***ł

2020-09-23, 17:40
Hollow_Man napisał/a:

w 6 sekundzie widać dokładnie jak facet po usłyszeniu zapewne pisków hamowania co robi, od razu analizuje w którą stronę ma sp***ylać, a baby przeanalizowały samochód który jedzie na nie w momencie jak znalazły się na ścianie. zero reakcji ,miały dokładnie 2 sekundy



Raczej analizowaly kolor : to pewnie kosc sloniowa albo ecru badz cos pomiędzy porcelanowym, a perłowym, tudzież kremowym, przynajmniej cos ladnego w nie przyj***lo

2020-09-23, 23:58
tyle pitolenia wcześniej a tu na loterii los wygrała baba z wózkiem co sekundy wcześniej przechodziła

2020-09-24, 08:25
fiate napisał/a:

Szybciej podtkne się o coś na chodniku niż nie zauważe że jedzie na mnie samochód. Facet idąc chodnikiem zawsze obserwuje co się wokół niego dzieje, bynajmniej statystycznie. Chyba że jesteś ciota w rurkach z nosem w telefonie



Tak, masz rację. Zapomniałem, że wg statystyk, ofiarami wypadków takich jak powyżej NIGDY nie są faceci, którzy zawsze, ale to zawsze unikną potrącenia. Taki mamy pajęczy, szósty zmysł...