18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
goblin3 2013-03-21, 16:52 2
ru_ziolo
Nie wiem czy ktoś zauważył ale swój swojego postrzelił bo dostał kulkę jak już był w środku.

Pewno ma LAGI ja też tak mam w "Black Ops"
Zgłoś
Avatar
mani3klodz 2013-03-21, 16:53 2
Ale te nosze kolorowe.Troche gówna już wyniosły.
Zgłoś
Avatar
kostek6666 2013-03-21, 17:08
Szkoda że mu łba nie rozjebało
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-03-21, 17:19
to mi przypomina że combat alert już tuż tuż .
Zgłoś
Avatar
danieło 2013-03-21, 17:42 3
Ludzie, weźcie się opanujcie z tymi ciapatymi. Ja rozumiem, że możecie do nich żywić wiele nienawiści za to co robią i w jakim imieniu, ale do cholery to są ludzie a nie nic niewarty pomiot. Gdybyście tak wy się urodzili w tamtejszych państwach? Tego się nie wybiera. Na świecie zawsze były takie wojny w imię ubzduranej wiary i niewiadomo czego jeszcze. To, że są terrorystami, ludźmi całkowicie pozbawionymi człowieczeństwa to nie znaczy, że można się smiać jak któryś z tych ludzi umiera. Tak jakby to Ciebie drogi sadolu wyśmiewano, kopano i opluwano podczas gdy ty leżysz w kałuży swojej krwi i tracisz świadomość. Taki arab niczym się nie różni od naszych pis'owców oprócz tego, że ma dostęp do broni i wogóle kraj w jakim żyje jest na fundamentach wojennych. Gdyby tak było w Polsce to w tym kraju mordowały by nas mochery i się z nas śmiały. Niestety wszędzie tak jest ale szacunek do czlowieka trzeba mieć nieważne co robi.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-03-21, 19:37
Tak obejrzałem ten filmik, jak większość w których temat przewodni to kozojebcy i tak się zastanawiam, czy tam w ich Ciapalandzie też jest taka stronka jak Sadistic u nich to pewnie by było سادي gdzie dla odmiany oni jarają się na przykład filmikami z pff... bo ja wiem wszelkiej maści zabijaniem przede wszystkim amerykańców bądź też innych ludzi z zachodu ???
Zgłoś
Avatar
clinton 2013-03-21, 19:53
ciapaci to hindusi a to są arabusy!!! kurwa tak trudno rozróznic? a poza tym chcialem zauwazyc ze nie strzelali do tych niosacych rannego (bo to oslanianie to kant dupy rozbic drugiego tez oslaniali i co dostal kule) mozna powiedziec ze respektuja jakies tam zasady
Zgłoś
Avatar
steku11 2013-03-21, 20:10 2
danieło napisał/a:

Ludzie, weźcie się opanujcie z tymi ciapatymi. Ja rozumiem, że możecie do nich żywić wiele nienawiści za to co robią i w jakim imieniu, ale do cholery to są ludzie a nie nic niewarty pomiot. Gdybyście tak wy się urodzili w tamtejszych państwach? Tego się nie wybiera. Na świecie zawsze były takie wojny w imię ubzduranej wiary i niewiadomo czego jeszcze. To, że są terrorystami, ludźmi całkowicie pozbawionymi człowieczeństwa to nie znaczy, że można się smiać jak któryś z tych ludzi umiera. Tak jakby to Ciebie drogi sadolu wyśmiewano, kopano i opluwano podczas gdy ty leżysz w kałuży swojej krwi i tracisz świadomość. Taki arab niczym się nie różni od naszych pis'owców oprócz tego, że ma dostęp do broni i wogóle kraj w jakim żyje jest na fundamentach wojennych. Gdyby tak było w Polsce to w tym kraju mordowały by nas mochery i się z nas śmiały. Niestety wszędzie tak jest ale szacunek do czlowieka trzeba mieć nieważne co robi.



A tam pierdolisz...
Zgłoś
Avatar
Mell_Rebook 2013-03-21, 23:15
danieło napisał/a:

(...) To, że są terrorystami, ludźmi całkowicie pozbawionymi człowieczeństwa to nie znaczy, że można się smiać jak któryś z tych ludzi umiera. (...)


Ha Ha HA
Nikt nie zabierze mi radości z oglądania ciapatych i ich niekończonej się wojny.
Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-03-22, 0:23
w 0:23 woła YOLO
Zgłoś
Avatar
grucha8 2013-03-22, 0:35
Poza tym, że wierzą w totalne dla nas bzdury i są nieco fanatyczni z natury z tym swoim Allach Akbar to jest druga strona medalu. Cieszycie się z wojny to pojedźcie i popatrzcie na własne oczy jak gołymi rękami morduje się niewinnych ludzi zadając jak największy ból.

sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480051_10152801357375727_1452055861_n.jpg
Zgłoś
Avatar
alterego 2013-03-22, 12:14
A taki szybki był.. hahahaha
Zgłoś