18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tragedia w Bydgoszczy
Tempter1989 • 2015-10-15, 16:19
Podobno przesłuchano już wszystkich trzeźwych studentów, którzy byli obecni na imprezie powitalnej Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Obaj zgodnie stwierdzili, że było tam niebezpiecznie.

Zgłoś
Avatar
dsxp 2015-10-15, 23:08 5
W łączniku nie można było oddychać, ludzie wybili szyby ale to nie pomogło, bo stali tam pół godziny, aż ochroniarze rozpuscili gaz łzawiący a niektóre jednostki odleciały.

Pozatym oczywiście że byli najebani wkoncu alkohol można było kupić na imprezie, cięzko mi sobie to wyobrazić, że pan Zenek wbił sobie na impreze z lodówką browarów bez pozwolenia władz uczelni, skoro przy wejściu ochroniarze wywalają ludzi z własnym prowiantem.

W klubach też sie pije, ale na pewno ochrona nie tłoczy ludzi w ciasnym tunelu i nie rozpyla gazu łzawiązego gdy tłum nie może przejśc i ludzie mdleją, to jest właśnie debilizm i dezorganizacja, że 25 m tunel był przez godzinę zablokowany a ochrona nie raczyła nawet otworzyć drzwi na zewnątrz w drugiej sali, do czasu tragedii, żeby nie trzeba było wracać tą samą droga, bo ktoś przypadkiem wszedłby nie płacac 7 zł wejściówki.
Zgłoś
Avatar
Raush 2015-10-16, 7:00 3
Relacja z pierwszej ręki, to chyba jeden z tych co się z drugim zgodził, że faktycznie kurwa, było niebezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
bonkucjo 2015-10-16, 8:41 3
Byłem na miejscu, wszystko widziałem.
Ogólnie ludzie zostali kurwa zamknięciw łączniku z jednej strony bo podeptani ludzie byli z drugiej. W efekcie podeptano także ludzi z pierwszej strony i zamknięto około 500 osób w tym łączniku. ZE ŚCIAN SKRAPLAŁA SIĘ WODA. Ochrona nie wiedziała jak zareagować- odjebali trzodę z gazem = panika wzrosła kilkukrotnie.
Wnioski:
1. Wina organizatorów ( błagam taki łącznik na tyle najebanych ludzi - myśleć trzeba)
2. Wina ochrony
3. Ale w szczególności wina uczestników - kilkanaście debili podpuszcało wszystkich żeby pchać się do łącznika nie wiedziąc że po drugiej stronie jest zamknięty.

był taki tłok, że moja koleżanka szła z tłumem nie dotykając nogami gruntu0 niesli ją zgniatająć
Zgłoś
Avatar
Rywasix 2015-10-16, 17:45
jakie dopalacze, wszscy na pigułach
Zgłoś
Avatar
kacaraba 2015-10-16, 17:52
Łapcie mongoły. Sekcja wykazała. że się udusiła a nie dopalacze.

https://www.facebook.com/Ca%C5%82a-prawda-o-tragedii-na-UTP-1699484900287612/
Zgłoś