18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trailer promujący igrzyska w Soczi
-................- • 2014-01-15, 14:10
Pojawił się właśnie trailer promujący igrzyska w Soczi wydany przez BBC Sport, który z kolei zlecił jego wykonanie... Tomaszowi Bagińskiemu (znanego m. in. z animacji "Katedra)! Nie pozostaje nic innego jak zachwycać się pięknie wykonaną animacja i cieszyć się, że mamy takiego zdolnego animatora.

Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-01-16, 3:13 2
Pamiętam jak widziałem pierwszy raz katedrę, to było daaawno temu. Nigdy nie lubiłem takich klimatów i animacji, ale obejrzałem do końca i do dziś jestem pod wrażeniem:)
Ale ta zapowiedź to cienka jak dupa węża, góry góry góry i paru narciarzy..a jest tyle możliwości, choćby ostatni skok Morgensterna by się tu nadał jak chuj!
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2014-01-16, 3:56 1
Pierwsze skrzypce tutaj gra komentarz góry - a nie jakaś tam całkiem dobrze zrobiona animacja. Koncept i wykonanie - zajebiste. Typiarom, które oczekiwały tutaj wybuchów i transformersów w języku Polskim - chuj w dupę
Zgłoś
Avatar
erg0 2014-01-16, 5:38
Warsztat genialny, co zresztą w przypadku Platige Image nie dziwi. Tylko średnio mi się cały ten klip z igrzyskami zimowymi chce skojarzyć. Góra, las, Charles Dance(chyba)... wszystko fajne, ale to bardziej pasuje jako zwiastun jakiejś gry/filmy niż IO, sportowców tam jest może ze 20 sekund. Choć z drugiej strony głośno o tym jest? Jest. Zostaje w pamięci? Zostaje. Czyli efekt osiągnięty
Zgłoś
Avatar
satoshi 2014-01-16, 9:39 1
Jeden kretyn napisał reszta bezmyślnie kopiuje. Masakra. Nie Platige tylko studio Juice z Wrocławia. Platige robili w tym samym czasie dla szmatogłowych cukierkowe spoty za grubą kasę jak to zajebiście żyje się w państwach arabskich i jakim są zajebistym narodem. Smutne, nie? Bagiński był tutaj tylko reżyserem tzn był pare razy na planie i w studio, klepnął koncepty i animatik ale nie jest autorem tego dzieła.
Zgłoś
Avatar
Apis321 2014-01-16, 10:06
A myślałem że będą wybuchy
Zgłoś
Avatar
soczi 2014-01-16, 10:16
Wszędzie ten Soczi...
Zgłoś
Avatar
Sythriel 2014-01-16, 11:55 4
Warte wspomnienia jest to, że narratorem jest Charles Dance czyli ten pan:
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-01-16, 12:21
Moim zdaniem bardzo słabe. Nie mówię tego na zasadzie "zrobiłbym lepsze" , bo absolutnie nie. Po prostu jak na dzisiejsze standardy, to nawet trailery do gier mają lepsze i bardziej realistyczne animacje. Ciekawe jak wyglądałby filmik zrobiony przez grafików Blizzarda .
Zgłoś
Avatar
Nelliell 2014-01-16, 13:17
youtube.com/watch?v=BCr7y4SLhck

To jest prawdziwy klimat zimy, a nie jakieś sranie na saneczkach.
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2014-01-16, 13:21
Insaner napisał/a:

Moim zdaniem bardzo słabe. Nie mówię tego na zasadzie "zrobiłbym lepsze" , bo absolutnie nie. Po prostu jak na dzisiejsze standardy, to nawet trailery do gier mają lepsze i bardziej realistyczne animacje. Ciekawe jak wyglądałby filmik zrobiony przez grafików Blizzarda .



Bagiński i jego Platige Image robią najbardziej klimatyczne trailery do gier etc. w tej branży. Blizzard może sobie pozwolić na więcej fajerwerków, bo może sobie pozwolić na wynajęcie armii hindusów-grafików za 2$ za godzinę, ale żadna kasa nie kupi im klimatu i dobrej reżyserii Bagińskiego
Nie mówię, że inne studia robią złe, ale zwykle to są typowo efekciarskie trailery dla hamerykanów z zamiłowaniem do Hollywood i komiksów
Zgłoś
Avatar
krasznik 2014-01-16, 20:44
Tomasz Bagiński jest reżyserem tego spotu, ale produkcją zajęła się wrocławska grupa o nazwie Juice. To tak dla ścisłości Swoją drogą zajebiście to wygląda.
Zgłoś