18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
Mitico 2014-07-15, 18:45 14
Everlast1111 napisał/a:



Yyyy gorsze ale od czego?

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze porównujesz śląsk do Sosnowca To jak dwa rózne światy, Sosnowiec to zajebiste czyste miasto a Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze itd to same slumsy, cygany i brudasy które ledwo z kopalnii wyszły, a na dodatek żul na żulu. Rozumiem Wasz trend internetowy ale to zamiast śmieszne powoli robi się żałosne, ze facet 25 lat powtarza teksty po dzieciakach z gimnazjum. Kompleksy trzeba leczyć Pozdro internetowy "sadolku" , w realu pewnie jak cipka przeciskasz się miedzy blokami wsrod swoich brudnych cyganów z katowic:) Pjona



Akurat jestem górnej części naszego pięknego kraju Ale bardzo się cieszę że mogłem Ci podnieść ciśnienie i zmusić do napisania takich refleksji. Dziesiona
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-07-15, 18:46 5
Everlast1111, Oho, mieszkaniec Sosnowca ripostuje
Zgłoś
Avatar
E................1 2014-07-15, 18:54 2
tak sie składa ze jestem mieszkancem Bielska-Białej ale znam dobrze srodowisko i to lepsze w Sosnowcu i to gorsze w Katowicach Żadnego cisnienia mi kolego nie podniosłeś, ja mam ubaw jak czytam takie komentarze bo nie macie nic na potwierdzenie słów, jebiecie pustymi hasełkami bo sami macie gówno do napisania, nie potraficie nic sami wymyslić Bez odbioru panowie
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-15, 19:14 1
Everlast1111
Ja powiem tylko tyle, że Sosnowiec i owszem miasto nie najgorsze, za to ludzie są strasznie nie mili, w ogóle tak wrednych ludzi nigdzie indziej nie spotkałem.
Zgłoś
Avatar
sebnol 2014-07-15, 19:15 3
Najprawdopodobniej szyny były złe.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2014-07-15, 19:33
W tramwajach mojego zajebistego miasta też do niedawna można było się tak pobujać, lecz postanowili kupić nowoczesne tramwaje i tutaj psikus, spawanie torów nie wystarczy trzeba było rozjebać pół miasta i wymieniać No ale chociaż na dobre wyszło
Zgłoś
Avatar
gracii 2014-07-15, 19:40
nie pierdolcie tyle tylko przypomnijcie mi tytuł tej piosenki
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2014-07-15, 19:49 5
@up


NFS Underground to było coś, w dwójce przesadzili z zawartością
Zgłoś
Avatar
Bociekk 2014-07-15, 19:55 1
Karol Krawczyk napierdala
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-07-15, 20:00 1
Everlast1111 napisał/a:



Yyyy gorsze ale od czego?

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze porównujesz śląsk do Sosnowca To jak dwa rózne światy, Sosnowiec to zajebiste czyste miasto a Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze itd to same slumsy, cygany i brudasy które ledwo z kopalnii wyszły, a na dodatek żul na żulu. Rozumiem Wasz trend internetowy ale to zamiast śmieszne powoli robi się żałosne, ze facet 25 lat powtarza teksty po dzieciakach z gimnazjum. Kompleksy trzeba leczyć Pozdro internetowy "sadolku" , w realu pewnie jak cipka przeciskasz się miedzy blokami wsrod swoich brudnych cyganów z katowic:) Pjona



Chyba byłeś w jakimś innym Sosnowcu bo to miasto przy Katowicach albo Gliwicach przypomina slumsy a co dopiero przy innych większych Polskich miastach.
Zgłoś
Avatar
Alphi 2014-07-15, 20:43
Chłopie, rozjebałeś mnie tym! Piwko!
Zgłoś
Avatar
dmdavid 2014-07-15, 21:20
trochę koza. Większa gleba powinna być!
Zgłoś
Avatar
szalony_kabanos 2014-07-15, 21:48
"Czego stoisz na torach! Czego stoisz na torach!"
Zgłoś
Avatar
NWC 2014-07-15, 22:06
Zajebiste tory nie wiem dlaczego ale jak zobaczyłem ten jadący tramwaj to na mojej twarzy pojawił się uśmiech
Zgłoś
Avatar
sylwiola 2014-07-15, 22:35
Wymienili całe tory na Środuli, już tak nie ma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie