18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
OstryGracz 2022-06-21, 17:05 1
Oj tam nie ma krzywdy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-06-21, 17:55 4
Gostek powinien odpowiadać za pobicie chorego psychicznie co najwyżej. Osobnik z penisem uważający się za kobietę jest dewiantem i jako dewiant słusznie otrzymał odpowiednią dawkę lekarstwa.
Zgłoś
Avatar
Veigar 2022-06-22, 0:37
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-06-22, 21:10 1
Misiek_KRK napisał/a:

Jak k***a znowu kobieta z penisem?
Poj***ło Was?
Facet się przebrał za babę i należy mu się wpie**ol.
Czego debile nie rozumiecie?



"Kobieta z penisem" to bardzo ważna fraza rewolucji neomarksistowskiej. Zawiera logiczną sprzeczność, ale prawda w komunizmie jest elementem wrogim postępowi, dlatego zwalcza się ja wszelkimi środkami.
Zgłoś
Avatar
Cyanidus 2022-06-22, 22:32
jaka ofiara? dobrze postępował napadca.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-06-23, 10:39
Misiek_KRK napisał/a:

Jak kurwa znowu kobieta z penisem?
Pojebało Was?
Facet się przebrał za babę i należy mu się wpierdol.
Czego debile nie rozumiecie?



prostych rzeczy jak widac nie kumam. Bo nie rozumiem jak można wjebać komuś za wygląd czy ubiór. Misiek to, że ty lubisz latać z maczetą po KRK w obszczanym dresie to nie znaczy, że wszyscy lubią.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2022-06-23, 17:48 2
iMerith napisał/a:

Folur chyba ciężkie zderzenie z rzeczywistością przeżył. Niestety znam ten ból. Jako dziecko byłem ogromnym fanem Harrego Pottera i też było mi ciężko uwierzyć, że opisany w książkach świat czarodziejów jest nieprawdziwy.



Rzeczywistością?

Przeanalizujmy!

Czy kobiety mają penisy?
Nie. Kobiety posiadają waginy.

Czy mogą istnieć kobiety z penisami?
Nie, nie mogą istnieć kobiety z penisami. To autozaprzeczenie.

Czy mogą istnieć chorzy na umyśle faceci, którzy przebierają się za baby, albo chore na umyśle baby, które przebierają się i zachowują jak faceci? Owszem, oba typy to choroba psychiczna polegająca na negacji własnej seksualności, oraz seksualizacji własnej płci przez brak wzorców i spierdolone otoczenie.

Czy WHO albo APA o tym mówią?
Nie. Mówiły ledwo trzy lata wstecz, ale środowisko zboczeńców znów dokonało nacisków, jak przy homo na liście WHO, w tym szantażu emocjonalnego, więc nie ma ich na liście.

Czy się tym przejmuję?
Nie, mam ich gdzieś.

Czy chuje powinni mieć prawo wchodzić na uczelnie i głosić swoje chore hasła, albo adoptować dzieci, bo własnych z przyczyn naturalnych mieć nie będą, więc chcą wciskać w cudze dzieci swoje chore ideologie?
Jasne, że nie.

Do zboków nic nie mam. Proszę bardzo, rób co chcesz.
Ale w przestrzeni publicznej, na moim języku (wymagając akceptacji), na cudzych dzieciach stawiam, kurwa, granicę.
Zgłoś
Avatar
Folur 2022-08-03, 22:48
czorny711 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego



no jest, jak wyjdziesz w końcu z piwnicy to jeszcze wiele Cię w życiu zaskoczy

czorny711 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego



up, jest.

Zgłoś